Mor Ve ötesi Eurovizyonda Bu Yil Bizi Temsil Edecek

MOR VE ÖTESİ EUROVİZYONDA BAŞARILI OLUR MU?

• EVET OLUR

OY: 19 70,4%
  • HAYIR OLAMAZ

OY: 8 29,6%

• Ankete Katılan
    27
Bayağı mesaj kaygılı insanlardı.
erovizyon gibi hoptrizüptik bişeye giriştiler
Bir derdim var ve Cambaz çok sağlam şarkılardı.
Onlar gibi bi çalışma yapsınlar:en az Kenan Doğulu'nun derecesini alırlar(4.lük)

Yanlız bunlar gurbetçi Türklere sempatik gelmez ama olsun onlar garanti oy atıyor zaten.önemli olan gavurlar felanda oy versin

bencede lordiki oldu,gençlere öyle balatlar falan hitap etmiyo,sert müzikten
hoşlanıyolar..tarz olarakta duruş olarakta çok güveniyorum ben...

katılıyorum duruşları çok önemli bende güveniyorum ayrıca bir rock sever olarakta onların katılması beni sevindiriyora.s

Valla o zebani gibi grup kazandıysa!!!izlerken bile korktuğumuzu hatırlıyorum :1shok:Onların yanında bu çocuklar süper:hooray:..Malum sev beni seveyim seni komşum yarışması olduğu için fazla bir yorum yapamıyorum...Umarım yine kalite kazanır diyorum ve başarılar diliyorum:)TÜRKİYEM KAZANSIN!!!Te okaaa:hooray:

çok haklısın kesinlikle katılıyorumKötü KazenKötü Kazen

Sevdigim bir grup , onlarin secilmis olmasina sevindim dogrusu :)

Ayrica katilacagimiz sarkiyi tamamen Turkce olarak yapma kararlarina hem sevindim , hem saygim daha da artti gruba karsi :)
Eger sarki guzelse , soyleyenin sesi yeterliyse yani solist iyi bir sese sahipse , sarki hangi dilde soylenirse soylensin etkiliyor , sariyor insani.

Sarkimiz hangi dereceyi alir bilemem ama , bundan sonra Mor ve Otesi `nin yurtdisinda da hayranlari olacak buna eminim :)

çok güzel bir yorum yapmışsın ..........................a.s.a.s.

Bayağı mesaj kaygılı insanlardı.
erovizyon gibi hoptrizüptik bişeye giriştiler
Bir derdim var ve Cambaz çok sağlam şarkılardı.
Onlar gibi bi çalışma yapsınlar:en az Kenan Doğulu'nun derecesini alırlar(4.lük)

Yanlız bunlar gurbetçi Türklere sempatik gelmez ama olsun onlar garanti oy atıyor zaten.önemli olan gavurlar felanda oy versin

mesaj kaygılı oldukları doğru belkide avrupaya da güzel bi mesaj verirler ne dersin:smiley-cool:

Ben de güveniyorum 'Mor ve Ötesi' gurubumuzayerimseniben
Elektronik gitarlarıyla mest edeceklerdir herkesi eminim:asigim:

Mor ve ötesi gurubunu beyeniyorum
kızım da çok dinliyor
neden olmasın ki müzikleri güzel bence katılsın

Mor ve ötesi gurubunu beyeniyorum
kızım da çok dinliyor
neden olmasın ki müzikleri güzel bence katılsın

başarılı olmaları en büyük isteğimiz:hooray:

grup gençlere çocuklara kendini sevdirdi kızının grubu sevmesine sevindim :teytey::teytey:

bd01.jpg

Türkiye’yi yarışmada temsil edecek şarkı, TRT ana haber bülteninde, TRT Tepebaşı Stüdyosuna bağlantı yapılarak canlı yayında açıklandı. Buna göre, Türkiye’yi yarışmada Mor ve Ötesi grubu, “Deli” adlı şarkıyla temsil edecek. TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, yaptığı açıklamada, Mor ve Ötesi grubunun 3 parçasını daha önce dinlediklerini ve çok da keyif aldıklarını belirterek, “Üzerinde çok ciddi çalışmalar yaptılar. Bildiğiniz gibi bu yıl bir güçlüğümüz var. İlk defa uygulanan bir yöntem. İki gruba ayrıldı, iki yarı final olacak. Bulunduğumuz grupta rakipler çok çetin. Her birinizden ayrı ayrı destek bekliyorum” dedi. Ardından, Mor ve Ötesi grubu, “Deli” adlı şarkının da aralarında bulunduğu parçalarından oluşan mini bir konser verdi.

Ben dinledim sarkiyi...:1closedeyes:
Zevk meselesi ama ben sahsen fazla sans vermiyorum :1no2:
Ama insallah basarili olurlar... benneyaptımki

Bende az önce deli yi dinledim ve çok başarılı buldum.İnşallah iyi derece alırız. Mor ve ötesini severek dinliyorum..

Ben dinledim sarkiyi...:1closedeyes:
Zevk meselesi ama ben sahsen fazla sans vermiyorum :1no2:
Ama insallah basarili olurlar... benneyaptımki

aynen canım şarkıyı hiç beğenmedim benneyaptımki
ama şansları bol olsun neticede temsil edilen Türkiye :içelim:

şarkı bencede güzel ama vurucu değil :KK43:((
umarım başarılı oluruz
ben daha sert gitar tonları kullanacaklarını düşünüyordum
daha soft olmuş
yani aslında kendi tarzlarını yansıtmışlar ::)))
seviyorum mor ve ötesini
ve büyük bir zevkle dinliyorum

bollll şanslar

bence nil karaibrahimgil veya şebnem ferah gitmeliydi a.s
hele şebo inletirdi orayı,sahneye de çok yakışıo :asigim:

mor ve ötesinin ilk albümünü aldığım gün bayılmıştım,diğer albümleri hiç bana göre değildi :1no2:...
ama inanıyorum başarabilirler... :teytey:

bence gayet iyiler. son yarşmalarda birincilere baktığınız zaman bence gayet uygunlar. hem severim onları.

bence birazda şans işi, çünkü eurovisionun objektif bir yarışma olduğunu düşünmüyorum. ülkelerin siyasi ilişkileri ve birbirleriyle olan hukukları çok etkili. kim kimle komşu ve araları iyiyse ona puan veriyorlar. bizim içinde geçerli tabi.
umarım başarılı olurlar...bol şans....

bence gayet iyiler. son yarşmalarda birincilere baktığınız zaman bence gayet uygunlar. hem severim onları.

bence birazda şans işi, çünkü eurovisionun objektif bir yarışma olduğunu düşünmüyorum. ülkelerin siyasi ilişkileri ve birbirleriyle olan hukukları çok etkili. kim kimle komşu ve araları iyiyse ona puan veriyorlar. bizim içinde geçerli tabi.
umarım başarılı olurlar...bol şans....

sana kesinlikle katılıyorum
siyasi ilişkiler ön planda

ve lordi başarmıştı hardrock bir şarkı yapmıştı
mor ve ötesi niye başarmasın ki hem daha alternatif daha çok kişiye hitap ediyor
bence şansları var :))

bence nil karaibrahimgil veya şebnem ferah gitmeliydi a.s
hele şebo inletirdi orayı,sahneye de çok yakışıo :asigim:

mor ve ötesinin ilk albümünü aldığım gün bayılmıştım,diğer albümleri hiç bana göre değildi :1no2:...
ama inanıyorum başarabilirler... :teytey:

şebo ayrı mesele güzelim
gidecekti şebom inletecekti ortalığı dimi::)))

X