Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

Bi hamile kalabilirsek paylaşırız şekerim

dün ayşe yazmış ya keşke sende Konyada olsaydın...mol çemberi oluştururduk hep beraber bu arada 24 haziranda İstanbuldayım şekerim

dün ayşe yazmış ya keşke sende Konyada olsaydın...mol çemberi oluştururduk hep beraber bu arada 24 haziranda İstanbuldayım şekerim

walla konyada olasım geldi ama ne yazıkki istanbul büyük şehir hiç mi yaşayan yok yavvv hayret birşey varsada gelen yok iş içinmi geliyorsun eğer müsait olursan görüşelim

walla konyada olasım geldi ama ne yazıkki istanbul büyük şehir hiç mi yaşayan yok yavvv hayret birşey varsada gelen yok iş içinmi geliyorsun eğer müsait olursan görüşelim

evet canım iş için geliyorum.Toplantımız var.Sabah gelip akşam dönücem...Bende çok isterim ama zor biraz...beylikdüzü nde olucaz...ama kısmet bu işler

tatlım baktın olmadı sen atla gel Konya' ya...misafir ederim seni...Baksana bütün özel şeyleri paylaşıyoruz zatennnnn

tatlım baktın olmadı sen atla gel Konya' ya...misafir ederim seni...Baksana bütün özel şeyleri paylaşıyoruz zatennnnn

tühh yaaa inan görüşmeyi çok isterdim avrupa yakasındayız biz gelecegin yer nerde bilmiyorum birdaha gelirsen beklerim konyaya yolum düşse keske ama yakın olsak gelirdim inanki :86: :86: :86: kimsenin yaşamasını istemem ama istanbuldan bi arkadas gelse keşke onunla görüsürdük bakalım bekliyoruz

Boşver kuzu kimsenin başına gelmesin böyle bişey..Allah hepimizin yardımcısı olsun...avrupa yakası büyükçekmece beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre merkezi eşin mutlaka biliyordur....kuşum uçakla Konya İst. arası 1 saat hatta 45 dk. ama kısmet şimdi görüşemeyiz gelecekte bebişlerimizle buluşuruz kimbilir

hayırlısı artık bakarsın hiç ummadıgımız anda denk gelirmişiz ee dün naptınız görüstünüzmü ayşeyle ??? keşke bende olsaydım

bu internet yüzünden kimlerin başına neler geliyo hiç duyup okumuyormusunuz? hiç tanımadığınız birisi ile karşı karşıya geleceksiniz ne kötüler var şimdiki zamanda.. bence boşverin buluşmayı internetteki arkadaşlık gerçek hayattaki arkadaşlığa benzemez burcucum bakarsın karşına erkek çıkmış napıcaksın? boşverin paylaşımsa burda da yapıyosunuz paylaşımı..

amma yaptın ligtlife muru benim komşum çıktı.yani internette tanıştım diye komşuluk yapmayayım mı?????????ayrıca buaraya gelen hep dertten tasadan geliyor.buarası koca bulma yeri değilki?ama kötü niyetli insan çok tabi.alllah korusun.internet dışındada kötü niyetli insan çok.

sağol teşekkür ederim beni de sapık yerine koydun....yalnız geçmişi okursan hiçbir erkeğin yaşayamayacağı şeyleri yaşamış olduğu görürüz....ve en az senin kadar bizde herşeyi okuyoruz ve görüyoruz. ki o kadarcık aklımız var sağol

senin komşun çıktı diye herşesin komşusu çıkacak diye bişey yok bulaysecim.. burası koca bulma sitesi değil ama karşısındaki insanın iyi niyetli bi bayan olduğunun yada kendini bayan olarak tanıtan erkek olmadığının garantisi varmı?
yada şöyle sorayım sen kızını böyle bi sitede tanışacağı birileri veya birisi ile buluşmasına müsade edermisin.. zaman çok kötü maalesef..

sizinki istisna olabilir ben sizi kastedmedim sadece uyarmak istedim ama siz benim söylediklerimden rahatsız oldunuz ki bu kadar tepki verdiniz halbuki tepki verilecek birşey yoktu.. iyi tatlım okadar beyniniz varsa arada çalıştırın o beyni.. bu arada teşekküre gerek yok arkadaşlık görevim ne demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…