Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

mutlu son adet oluyorum ne bileyim ya olmayınca korktum dedim değer yükseldide hormonlar yine tavanmı yaptı neyse şükür uzun yoldan gelmişte olsalar önemi yok ben bu süreci sorunsuz atlatırsam inş yumurta takıbıne gıdıcem hormon testı genetıkler ne warsa yaptırıcam garantı olsun en azından içim rahat rahat başlarım çalışmalara sende yaptırdınmı???

kuşum gözün aydın...benimde ilki geç gelmişti senin gibi paniklemiştim.Doktor kürtajdan sonra ilk adetin çok fazla gelir demişti.benimki çok az geldi...az gelesede çok gelsede panik yapma her ikiside normalmiş.bu arada benimki hala gelmedi.bugün hastanede hcg testi yaptırdım. sonuç sıfır.sinirlerim bozuldu.bundan birkaç ay önce sıfır çıksın diye dua ederken şimdi niye sıfır çıktı diye kızıyorum.doktor doğuma girmiş sinirimden beklemedn çıktım geldim ya

offf niye sıfır yaaa bu ay nerde okuduysam cogu kişilerin hep geç gelmiş mevsimsek değişikliklerden olabilir yada başka bi nedenden doktora sen kızsanda yinede git sebebini öğren en azından için rahat eder ... senin bebiş çok nazlı olacak benden demesi baksana naz yapıyo gelmek için

desene babası gibi olacak:))))))))))))))))) kız doktor doğum gitmiş..çevremdekilerin hepsi hamile.....sinirlerim bozuluyor orda beklerken

desene babası gibi olacak:))))))))))))))))) kız doktor doğum gitmiş..çevremdekilerin hepsi hamile.....sinirlerim bozuluyor orda beklerken

sende baska bi gün erkenden git ben hep öyle yapıyorum hamileler uykuyu cok seviyorlar geç geliyorlar ben gittigimde pek kimseler olmuyor işimi halledip çıkıyorum eminimki içlerinde olsam en küçük ben olurdum diyede teselli ediyom kendimi işte haklısın aslında ama üzülme boşver Rabbim hepimize verecek ozman bebişinle hava ata ata gidersiniz annesi azıcık daha sabır.....

yaptırmadım burcu.bence sende yapma kurcalama canım kendini üzme boşuboşuna rahat ol.bebeğinde olucak.

yaptırmadım burcu.bence sende yapma kurcalama canım kendini üzme boşuboşuna rahat ol.bebeğinde olucak.

artık geçmişe degil gelecegime bakıyorum o yuzden garanti altına almak lazım şaka maka sık sık doktora gitmekte ii degil ya stres yapar en iyisi akısına bırakmak acaba benim doktorumda seninki gibi 6 ay sonra izin verirmi pek sanmıyorum ama keske öyle diyiverse ne yapacagımı bilemem herhalde ozman

hiç bir şeyin garantisi yok Burcu bu stresle nasıl yaşıyon kuzum ya rahat ol.bak her şey allahtan sıkma artık canını.ALLAHIN gücüne gider derler.

hiç bir şeyin garantisi yok Burcu bu stresle nasıl yaşıyon kuzum ya rahat ol.bak her şey allahtan sıkma artık canını.ALLAHIN gücüne gider derler.

artk ne üzülmüyorum herşey Allahtan hepimiz ona emanetiz o ne derse o olucak önüne geçemem kaderimde ne warsa onu yaşayacagım... gönül hep iyi gitmesinden yana ama alnımızda ne yazıyorsa onu görecegiz hayırlısı artık sadece dua ederek Allahıma sıgınıyorum o acılan elleri boş çevirmez... ama yinede endişeliyim neyse artık bakalım neeler olacak...

inşallah canım inşallah..

gulcel canım sen çalışıyormusun ? pek sık gelmiyorsun buralara :82: :82:

yok cnm şuan çalışmıyorum geçen ay çıktım eczacı kalfasıyım evliyken çok zor oluo geç çıkıodum bende ayrıldım..keyif yapıyorum aslında sürekli internete girerim ama sizin yazdıklarınızı okuyup cvp verip çıkıyorum öle işte.. bu arada ben adet olmadım bugün 2. günüm testte yapmadım ama kahverengi ve pembe sıvılar hala azar azar devam edio eşim hastaneye götürmücem die inat etti hayal kırıklığına uğramak yıprattı artık canım bnm yaaaa az daha duralım diyip duruo.. ne olur kızlar çok dua edin çok ihtiyacım var çok korkuyorum başa döndürmesin rabbim...

ne güzel demekki sende bekleme süreni çalısarak geçirmişsin evliyken çalısmanın iyi yanlarıda war zor yanlarıda... ben çalışmıyorum tüm gün ewdeyim o yuzden zamanıımın cogunu internette geçiriyorum uğraş alanım hiç yok tembel bi hatunum kısacası üstüne görme dedikleri şeyde olabilir bak bu sıvılar sen eşine bakma 4-5 gün daha bekle gelmedimi kırmızılar dogru doktor amcaya Allahın izniyle güzel haberlerle döneceksin kötü düşünme sık sık gel konusuruz pek kimse gelmiyorda buralara

müsait oldukça gelirim cnm.. iyi dileklerin için sağol inşallah hepimizin yüzü güler hayırlısı olsun..

canımcım burdayız işte.ben de bu gün adet oldum karnım ağrıyor hafiften.sen neler yapıyorsun??????????

canımcım burdayız işte.ben de bu gün adet oldum karnım ağrıyor hafiften.sen neler yapıyorsun??????????

sizlerde gelmezseniz kafayı yerdim herhalde... cok sagolun...kırmızı kart yani neyse hayırlısı olsun...benimde adetim devam ediyor hala herzamanki gibi yine tekim sanırım bugün eşim çok daha geç gelecek seçim nedeniyle bugün rüyamda hep bebek gördüm ne kadar uyanıp geri daldıysam hep bebek hep bebek bugün burugum birazcık zaman hiç geçmiyor ya birde senin doktorun sana 6 ay neden dedi iyi gittigi içinmi ? ? benimki 1 yılda 1 yıl diyor senin doktor profmuydu ? ?

Son düzenleme:

senin eşin ne iş yapıyor tatlım ya????? ben de hamileliğim sona erdiğin de hep rüya görüyordum.geçen de bir rüya gördüm ben de bebek emziriyordum.kalktığımda gögüslerim acıyordu.bu dönem de görüyorsun bu tür rüyalar.benim ki prof evet sen istanbuldamısın????benimkide önce bir yıl dedi.tüm kan değerlerimi istedi her şey normal çıknca 6 ay yeter dedi artık hap içme sen dedi.ben böyle nasıl heyecanlandım ilk ay yine de korundum ben.bu ay başlamıştıkki yara çıktı bu ayda kaldı. toparlandığımı düşündü herhalde.son gittiğimde tekrar kan değerime baktı göğüslerim ağrıyordu hamileliği kolaylaştıracak bitkisel bir ilaç verdi hatta.b vitamini verdi folik verdi devam dedi adam.aslında benim de kafam karışık herkese 1 yıl diyorlar bana 6 ay yeter dedi 27 yaşındayım ondan mı acaba

benim eşim police :98: ilk günler hiç sorun etmiyordum ama aklımdan şimdi hiç çıkmıyor hormonal birşeymi bilemiyorum artık... ben istanbuldayım gittigim doktor prof degil ama iyi bi doktor acaba 6 aylık süremi sorunsuz atlatırsam profa falanmı gitsem ? konyada oturmak wardı şimdi senin profa giderdim bende en cok sıkıntıya sokan beni şu 1 yıl meselesi daha 10 aylık evliyim vakit hiç geçmezken şimdi ben bu 1 yılı nasıl geçireyim genelde parsiyel mollülere 6 ay diyorlar mesela bu konuyu açan lıgtlıfe yanlıs hatırlamıyorsam 30 yasındaydı oda 1 yıl tam bekledi :26: ben daha 22 yasındayım zamanım cokta ne bilim ya yasak konması kanser riski taşıması en cok etkileyen yönü oldu parsiyel olsa hiç takmazdım kafama bile 6 ay geçer giderdi benimde kaderim böyleymiş :2: senin doktor prof demekki daha iyisini biliyor öyle demiş...bak bu forumda rahim ağzı yaralarıyla ilgili topicler war onlardanda bilgi alabilirsin inş seninde güzel haberlerini kısa zamanda alıcaz

evet o bir yıl bekledi.yaştan da değil ozaman evet ligtlife 30 yaşındaydı sanırım.herkes bir yıl bekledi benim bildiğim.bir tek bana dedi aman bak benim de 8.ay bitti.sen bir 6 ay bekle.sonra buraya gelirsin milletr istanbula gider tedavi için sen de buraya gel.ne bilim bana da 1 yıl diyip durmuştu önce ama sonra kararını değiştirdi adam ben alıştırmıştım kendimi ya 1 yıla sonra 6ayı duyunca şoke olup ağlamıştım hatta.inş canım eşimden bile önce ilk sizlerle paylaşacağım.ama ya tekrarlarsa.:18::18::18::18::18::18::26::26::26::26::26:nerde o topikler ya???????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…