Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

bak ne güzel söylüyorsun bana geçer bunlarda diye seninde geçer işte

zaman akıp gidiyor yarın kürtaj olalı tam 1 ay olacak... saglam kafayla bitirmek marifet ne güzel çalısıyorsun en azından kafa dagıtacak oyalanacak şeyler bulabliyorsun gerçi okullar tatile giriyor yazlık planlarınız warmı :82:

tatili iple çekiyorum.tatile gideriz eşimle ama genel planım şu yan gelip yatmak canım....

tatili iple çekiyorum.tatile gideriz eşimle ama genel planım şu yan gelip yatmak canım....

en güzel meslek sizinki ya haftasonu tatil resmi günler tatil bayramlar tatil yazın tatil tatil tatil tatil benim eşimde memur ama ne yazıkki tatile tek başıma gidicem eşim görevde olacak :84: :84: böyle olcagını bilsem erkenden evlenirmiydim yaktım başımı biraz daha yaşayabilirdim hayatımı şimdi ewde 12 saat tekim tek oluncada böyle saçmalıyorum gördügünz gibi

cnm inşallah hayırlı haberi verirsin bize çok sevindim..gebelik testi yap bence hakkında hayırlısı olsun inşallah.. bende bekliyorum bakalım yarın adet günüm gelmezse test yapacam bende yazarım size inş.. bendede aynı duygular var sevineyimmi anlayamadım kahverengi lekeler dün durmuştu bugün çok az yine geldi merak öldürüo beni rabbiiiimmm hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasib et inşallah..

kızlar Ayşe nin ve eşimin baskısı ile testi yaptım..Sonuç negatif: moralim çok bozuldu ama yapacak bişey yok...Niye hala regl olmadım iyice sinirim bozuldu

kızlar Ayşe nin ve eşimin baskısı ile testi yaptım..Sonuç negatif: moralim çok bozuldu ama yapacak bişey yok...Niye hala regl olmadım iyice sinirim bozuldu

olsun üzülme ablacım hayırlısı olsun eminimki bebeğin gelecek nedeni hormonal ,mevsimsel,stres v.s etkilemiş olabilir bikaç gün bekle istersen olmazsan doktora görünmende fayda war ...

hayırlısı cnm bee sıkma canını olacak inşallah.. testi hemen atmasaydın ben geçen yılki hamileliğimde çıkmadı die atıvermiştim eşim akşam bakıyım bi nerde dedi allahtan çöpte başka bişi yoktu 2 çizgi silik bişekilde oluşmuş kuruyunca

kızlar ayşe nin ve eşimin baskısı ile testi yaptım..sonuç negatif: Moralim çok bozuldu ama yapacak bişey yok...niye hala regl olmadım iyice sinirim bozuldu

canım benim daha yeni başladık sıkma canını ya.en azından kafan rahatladı acabalardan kurtuldun işte.doktora bir git bakalım ne diyecek.geç olsun güç olmasın.ben düşük yaptığımda erkendi ama güç oldu işte ne yapalım... Efkarlandım bak ya

kızzz akşamki testin bi faydası yokki 5 dk içinde çıkıverıyor ortaya sonuç uzun süre sonra çıkan sonuçlarda geçersiz sayılıyor.... sonuç ya mutluluk yada hüsran hepinizin hakkında hayırlısı olsun hepiniz için dua edicem sizde benim için edin olurmu ?
birde dogum kontrol hapı içiyorum ilk paket biteli bugün 4.gün hala regl olmadım 3 günüm daha war nerdeki bu

küretajdan sonraki ilk reglimi?

aa selam ayse nasılsın Evet canım ilk reglim... Hap kullanıyorumya 7 günlük aradayım olmam gerek gelemediler hâla yol uzun herhalde

niye şaşırdın iyi sayılırım:)hımm ilk ay benimde zorla gelmiştide gelince pek sevinmiştimbugün ne oldu biliyormusun Velimin biri hocam hamilemisin hocam sen dedi.aaaaa nerden çıkardın dedim.kadın içime doğdu dedi ya elini ayağını gördüm dedi korktum ben de kadın cinlimidir nedir ya :))

kimsecikler gelmeyince buraya seni görünce şaşırdım :) ya olcammı acaba ben regl pazartesi günü yeni hapa başlıcam bu 7 günlük arada mutlaka olmam lazım olmazsamda doktora giderim artık ne yapayım belkide beta değeri arttı ondan gelmiyolar :18: :18:
kışkış cinler kışkış yallah cinler yallahh olabilirde yani neden olmasınki belki gerçektende içine doğmuştur

Son düzenleme:

bende adet olmadığımda senin gibi düşünmüştüm.ama bizim bhcg zaten yüksek onunla ilgisi yok dedi doktorum bekle vucudun toparlansın demişti.yok ya ne hamile olucam bu ay 2 kere doktora gittim söylerlerdi herhalde :44::44::44::44::44::44::44::44:

valla cnm benim öle oldu ertesi gün doktora gittim gözün aydın 1 aylık hamilesin demişti hala o gebelik testini saklıyorum geçen elime geçti baktımda hala 2. çizgi var

valla cnm benim öle oldu ertesi gün doktora gittim gözün aydın 1 aylık hamilesin demişti hala o gebelik testini saklıyorum geçen elime geçti baktımda hala 2. çizgi var

canım yaaaa üzülme ah bende 2 test yapmıstım üzerine tarihlerini yazmıstım saklıyordum ultrason resimlerimi bile saklıyordum eşim çerçeveye koy aynı ben diyede şaka yapmıştı :98: böyle talihsizlik yaşayıncada hepsini attım sende at gördükçe daha cok üzülürsün artık yeni bebişinizinkini saklarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…