Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

rabbim sağlıkla kucağına kavuştursun cnm çok sevindim inşALLAH bizimde yüzümüz güler dua et bizede..

rabbim sağlıkla kucağına kavuştursun cnm çok sevindim inşALLAH bizimde yüzümüz güler dua et bizede..

inş canım benimde henüz sıfırlanmadı şimdiye kadar 2 defa kan verdim ilki 923 ikinciside 144 düşüşler iyi bende korkuyorum yükselirmi acaba diye doktorumda bir ayda sfırlanır dedi bu hafta yine gidip kan vericem stres korku tüm duygularım karmakarısık işte inş benimde yükselme olmadan devam eder böyle... birşey sorucam sana sıfırlanıncada yükselme ihtimali oluyormu peki ? doktorun bu konuda ne demişti...

emel85 bilgiler için tşkler... peki yükseldigi zaman emar çekiliyor dedinya diger organlara sıcrama ihtimalidemi warmıs yaa ayy korktum şimdi sıçrarsa ne olacak peki bi bilgin warmı bu konuda ??? ters giden bir durum oluyormuymuş ??

kızlar nerdesiniz yahuuu ??? yarın 3. kan verişim olucak sabahı zor ederim gibime geliyor stres korku karmakarısıgım yine dua edin ne olurrrr

kızlar nerdesiniz yahuuu ??? yarın 3. kan verişim olucak sabahı zor ederim gibime geliyor stres korku karmakarısıgım yine dua edin ne olurrrr

stres yapma tatlım merak etme herşey yolunda gidecek.. zaten baksana değerin nekadar düşüş göstermiş..

stres yapma tatlım merak etme herşey yolunda gidecek.. zaten baksana değerin nekadar düşüş göstermiş..

inş lıgtlıfe ne bileyim güzel şeyler düşünmeye çalısıyorum ama bir yandanda hep korku war düşüş war ewet güzel iyileştigime işaret ama ya yükselip tekrarlarsa diyede düşünmüyo degilim inş yükselmezzz

böyle düşünüp hayatı kendine zindan etme ama.. bilmiyorum kötü bir atasözümü ama korkunun ecele faydası yok.. yaşanacaksa yaşayıp göreceğiz. bu hepimiz için hatta daha önce mol gebelik geçirmemiş olanlar içinde geçerli.. ben 2009 nisan ayında bu korkuları yaşarken sen böyle bi hastalığın varlığından haberdar değildin mesela o yüzden korkmuyordun haberdar olsaydın korkabilirdin belkide bana denk gelmez derdin korkmazdın o sebeple hayat devam ettikçe neler çıkacak belki karşımıza bilemeyiz Allah hayırlısını versin yazgımızda varsa elimizden bişey gelmez boynumuz kıldan ince.. oyüzden artık gönlünü ferah tut dua et ama sürekli bunu düşünerek hayata küsme.. sağlıklı beslenmeye hamilelik için vucudunu hazırlamaya ayır zamanını.. mesela ben bu 1 yıllık sürede sigarayı bıraktım diyet yaptım spor yaptım sende bunu yapabilirsin..

haklısın... gönül güzel haberlerle dönmekten yana ama dedigin gibi kaderinde önüne geçemem olacagı warsa olur bana sadece kabullenmek düşer... senin konuyu açtıgın tarihte ben yeni nişanlanmıstım bu teşhisin konuldugu ilk gün bu topiğin tarihine baktıgımda empati bile kurmustum hatta ben mutluyken neler warmıs hayatta diye belkide ben atlatıcam ileride bi kaç arkadaşlarda gelicek bu topiğe aynı duygular stresler korkular v.s bu döngü böyle sürüp gidicek bizler tek degiliz kimbilir kaç bin kişi daha war ne mutluki böyle bir topic açıp umut ışığı olmussun ... umarım saglıklı sıhhatli bir şekilde bu zorlu süreci bende atlatırım farklı ugras alanları bakınıyorum hatta 2-3 faaliyete birden artık düşünmek istemiyorum ama en azından değerimi bi sıfırlatayım biraz daha rahatlarım diye düşünüyorum cok tşk ederim sanada

korkutmak için söylemedim canım merak etme o düzeye geleceğini sanmıyorum.bizde başımıza galince çok fazla araştırma yaptık hiç duymadım dağıldığını kötü şeyler olduğunu.bizim doktor sadece tekbir için emar falan istedi.zaten sürekli test yaptırıp gözlem altındasın öyle bişey olsa değerin çok yükselir ve farkedilir.kalbini farah tut.kötü şeyler düşünme. seninde 1 kaç haftaya kadar sıfırlanır bence ilaca falan gerek kalmaz Allahın izniyle.

Allah razı olsn canım.insanın içine sürekli bir korku oluyo ama hayırlısı artık.hepimizde en kısa zamanda sağlıklı bebeklere kavuşuruz inşallah

inş emel85 Allahıma sığınıyorum başka yapabilcegim birşey yok

emel85 senin değerler hiçmi sıfırlanmadı yoksa sıfırlandıda tekrarmı yükselmi ??? değerin kaçlardaydı ????

günaydınn hayırlı kandiller arkadaşlarrr Allahım bugün dualarımızı kabul eder inş (amin)
doktora gidiyorum 3. kan sırası inş düşüş wardır dua ediin benim için

günaydın kıslar, hayırlı kandiller.Cuma gününden beri yoktum.Nasılsın herkes iyi mi? biras sıkıntılı bir 5 gündenden sonra yeniden burdayım

günaydınn hayırlı kandiller arkadaşlarrr Allahım bugün dualarımızı kabul eder inş (amin)
doktora gidiyorum 3. kan sırası inş düşüş wardır dua ediin benim için

merak etme kuşum bugün bize tekrar yazacaksın kıslar sıfırlanmış diye....

merak etme kuşum bugün bize tekrar yazacaksın kıslar sıfırlanmış diye....

yok benim sıfırlanmamıştı.60larda falandı

hayırlı haberlerle geldimmmmm şükür 19 çıktı değerim... doktorum inişler beklendigi gibi bunu bile negatif sayabiliriz yükselceginide pek sanmıyorum artık ayda bir gel dedi 5in altında değer alırsan gelmene bile gerek yok dedi çok şükür Rabbime bu haftada yüzümü güldürdü... mutluyum

cnm benimki sıfırlandı tahlillerimi hiç ihmal etmedim 3 ay boyunca çok şükür hiç artış olmadı sonrada zaten doktor tamam inş tekrarlama veya yükselme olmayacak gibi dedi ve ben tamamen rahatladım.sen çok stres yapıosun bak kendini bukadar sıkma belki streslede yükselebilir yapma. hepimiz sana örneğiz daha ne istiosun ben bu sayfayı bulduğumda kimse cvp bile yazmıodu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…