mobilyalarım

Kitikafa

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
494
51
arkadaşlar evimin eşyasını değiştiriyorum sizce markalı mobilyamı alsam yada ne tür bişey alsam bilemedim. lütfen yardım edin.salon perdemi katlamalımı alayım yoksa nasıl bişey olsun.

arkadaşlar evimin eşyasını değiştiriyorum sizce markalı mobilyamı alsam yada ne tür bişey alsam bilemedim. lütfen yardım edin.salon perdemi katlamalımı alayım yoksa nasıl bişey olsun.

bence prdeni katlamalı alma canım zormuş temizliği filan bende diktirdim pazartesi taktılar bayagı güzel oldu resmini çekip yollarım bir ara
mobilyaların için birşey diyemem bende o
konuda kararsızım bende değiştirçem de ondana.s

istikbal bellona olması şart değil ama şu paket halinde olanlar nasıl avcaba hem uygun olur ama kaliteli mi

vallah bende bilmiyorum canım aklım karışık yani bende senin gibi taktım kafaya acaba kullanışlımı diye gidip bir ara araştıracam içime sinmezse istikbal veya bellonadan alırım
zaman ne gösterecek bilmem

istikbal bellona olması şart değil ama şu paket halinde olanlar nasıl avcaba hem uygun olur ama kaliteli mi

canım sağol haberleşelim güzel şeyler almak istiyorum evime beyaz eşyamı aldım bosch tan 3.5 milyara şu tepetaklak olan buzdolabı bulaşık makinası ve çamaşır makinesi

canim hayirli olsun yeni cicilerin :) güle güle,mutlulukla huzurla kullan inşaAllah

bu paket halinde olanlardan yeni evlenen bi arkadasim aldi..bende pek kaliteli olcagini tahmin etmiyordum..ama süperdiler..cok begendim..cokta kaliteliler..ve cokta uyguna almislar..perdeni en son mobilyana göre al bence..kaba bi mobilya takimi alirsan daha zarif perdeler yakisir,zarif bi mobilya takimi alirsan daha satafatli bi perde yakisir..yani önce mobilyani hallet bence inşaAllah zevkine ve kesene göre bişeyler bulursun

walla biz sizin o katlamalı dediğiniz store perdelerden kullanıyoruz temizliği hiç zor değil ve çok hoş belirtmek istedim

walla biz sizin o katlamalı dediğiniz store perdelerden kullanıyoruz temizliği hiç zor değil ve çok hoş belirtmek istedim

söylentilere dayanaraktan dedim yani bende kararsız kalarak düz perde aldım yarın yollarım resmini
sizde güle güle kullanın perdelerinizi hayırlı uğurlu olsun

Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsan markalı bişey al çünkü gerçekten kaliteli oluyorlar ama 3-5 yıl içinde değiştiririm diye düşünüyorsan daha uygun görüntüsüde çok güzel olan mobilyalarda var onlardanda alabilirsin nerden baksan aralarında1-2 milyar oynayabiliyor.

perdelerini de eğer kiracıysan sakın katlamalı alma yarın öbür gün girişkatta bir eve taşınırsan perdeni gönül rahatlığı ile açamazsın. bu da sorun çıkarır haliyle.

mobilyaların markası bence çokta önemli değil
yeri geliyor çok markalı sandığımız şeylerde bisürü sorun yaşanıyor
pahalı diye kaliteli anlamına gelmiyor herzaman
iyi araştırmak lazım her bütçeye göre eşyalar var ucuz olan kalitesiz olmuyor oda ayrı bi konu
perdelerde kesinlikle stor ve mekanizmalı (katlamalı) olanları tercih edin derim
eve ayrı hava katıyor
temizliği okadar abartılıdğı kadarda zor değil zaten perde sonuçta hergün indirilip yikanmiyorki
senede 4-5 kere yıkadığını düşün biraz uğraş istiyor evet ama çok abartılı bişey değil bikere öğrendikten sonra çok basit bence görüntüsüne değiyor
düz, pilleli perdelerin modası çoktan geçti
bide eğer camlar yere kadar ise şimdi yeni çikan ipli boncuklu perdelerde çok hoş durabilyor

bence marka olması şart değil kumaşın iyi olup olması önemli onu da sen farkedersin benim mobilyalarım çizgi evkurdan almıştım hem uygun hemde çok memnunum :)

bence mobilyana uygun renki tül perde al öyle kat kat çok zormuş hemde katlandığından evin içi komple gözüküyor..

Stor falan sakın yaptırma derim
ben yaptırdım ve yıkaması falan cok zor uğrastırıcı

eğer markasız bişi alırsan cabuk deforme olur
bence biraz daha fazla ver uzun seneler kullan derim

Arkadasım ben yeni evliyim. Mobilyalarım markalı değil.. İModako'dan aldım ama memnunum.. Hem istediğin renk yapıyorlar.. Ben Katlamalı, incikli boncuklu yaptırdım tüm perdelerimi.. çok şık duruyor tavsiye ederim. Yıkaması da kolay yerimseniben Ayrıca ona uygun aksesuarlarla mükemmel bir ev yaratabilirsin.. Ev Dekorasyonu ile ilgili dergilerle fikir sahibi de olabilirsin.. kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…