Mizgin ile sohbet ediyoruz.... ayrıca ona kan arıyoruz...

kallistecim msn den resmini yolladı hayatım bana...
kendi gibi oda çook tatlı:)

acil şifa diliyorum kızımıza. inş sağlığına kavuşur...

ohooo kızlar sizleride azcık boş bırakmaya gelmiyor :1closedeyes:şöyle ulvi bir görevi yerine getirmekiçin okula gidiyorum senağlamadöndüğümde ne kadar dedikodu nekadar sohbet varsa yapmış oluyorsunuz iyi vallaha....kaydirigubbakcemile3

Mizgincim sen nasılsın bu arada az anlat hele hep bizi konuşturuyosun gerçi hoş çenesi düşükler hep burda sana sıra gelmiyor demi kuzucuğum

Bu gün Mizgin hiç uğramamış galiba.Balım nerelerdesin,keyfin nasıl?kaydirigubbakcemile5

Bu gün Mizgin hiç uğramamış galiba.Balım nerelerdesin,keyfin nasıl?kaydirigubbakcemile5

Mizgin banyo yaptı az önce sositososito şimdi de albüm yapıyormuş.sanırım sizleri ekliyor. kaydirigubbakcemile5
ben iyiyim fıstık ya.günün yoğunluğu bitti gibi.Mizginle muhabbet ettik msn de bol bol.şimdide sitemize bakıyoruz neler oluyo neler bitiyo CADIARZU

bir bakayım dedim ne haldesiniz diye ama ooooh keyifler yerinde tabi . müjdeler kuşanmış prenses nasılmış bakalım ??? msn de kilitlemeyin azucukta bırakın yafuuuu :dilcikar:

MERHABA MİZGİN
ARAMIZA HOŞGELDİN

BEN 1 HAFTA ÖNCE YANINA GELMİŞTİM AMCAN VARDI YANINDA
ŞAPKALI ABLAN HATIRLADINMI BİLEMİYORUM

DOĞUM GÜNÜNDE YANINDA OLAMADIM BİRAZ GRİP GİBİYDİM:çok üzgünüm:

mizginim bir tanemmm sıhhatler olsun ablacım...
oohh mis gibi oldun demekkiii:))

OY MİS GİBİ OLMUŞSUINDUR ŞİMDİİ.. VALLA BANYO YAPASIM GELDİ HA :roflol:

yanına gelmişler senle olmuşlar ta erzincandayım ben.. valla kıskandım milleti ne yalan diyiym. :çok üzgünüm:

tatlı kuzum iiz sen nasılsın bakalım.................

aaa burdasın mizgincim hoşgeldin

seni burada görmek ne güzel
sıhhatler olsun banyo yapmışsın hep takipteyim neler oluyor diye kendim uzağım ama gönlüm oralarda emin ol

mizgincim müjdelerin kızı bende uzaktayım tatlım ama bugün ankara da olan birkaç arkadaşımla görüştüm tam detaylı anlatamadım meşgullerdi ama daha sonra tekrar görüşeceğiz inş uyum sağlayanlarda çıkarsa yanına göndereceğim cnm eh ağırlarsın artık duydumki çok iyi misafir ağırlıyormuşsuun kaydirigubbakcemile3

emel abla cok ısterım senı tanımak gormek bnı cok mutlu eder allah kısmet ederse tabı gelırım ızmıre :) cok merak edıorum orayı..bnde sızı d.ßækıra beklıorum gercekten gelırsenız cok sevınırım ozlem abla gelecek ıns.:)sızıde beklıorum opuyorum sızı:) sızlerı cok sevıorum

EVET CANIMM..toplaşıp gelicezzz:))))
umarım bıkmazsın bizden :)

tabıı gelsınler basımın ustunde yerlerı war ltFn:):)snıde beklerım:))

estafullah olurmu hıc:)) ben bundan sonrakı hayatımı sızlerle gecırmek ıstıorum sızlerım varlıqı ıle ltfnn:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…