Mizgin ile sohbet ediyoruz.... ayrıca ona kan arıyoruz...

mizginim nasılsın kuzum........
eşimden alınan işe yaradımı tatlım.:)

hıc supenız olmasın sızlere hep mjdelı haberler vermek ısterım ve de verecem:)) bnde bu pzıtıf enerjı warken=)=)

Kesinlikle canım,bundan eminiz zatenkaydirigubbakcemile5 ve hep beraber kutlama yapıcaz inşallah.:dance::teytey::nazar:

merhaba mizgin. hosgeldin seker..
hep güzel müjdeli ve iyi haberlerini bekliyoruzŞeniz
mehalim ben ne oldum sen teyze olduysan babaannemi? heheheheh
mizgin buraya bak arada sirada hic canin sikilmaz güzelim

mizgincim ismin ne güzelmiş çok ilginç gelmişti ilk duyduğumda müjdeler olsun yeni bir kardeşim var
tatlım izmirden bir isteğin olursa çekinme yaz olur mu?
ne seversin bilemiyorum uzakta olunca. senin istediklerini yapabilirsem daha mutlu olurum
ihtiyaç, istek, dilek aklına gelen bişey işte ne istersen Allahın izniyle sana ulaştırmaya çalışırım bitanem

mizginle sohbet ettik az önce bol bol..
inşallah düzelsin bizi memleketi diyarbakıra davet etti....
hatta herkes gelsin kk dan dedi tatlım benim..
gezdiricek bizi,yemeklerini karpuzunu yiyeceğiz diyarbakırın..
urfayada gidicez inşallah....
ohh yanımızda tercüman varken değmeyin keyfimizeee bizim...:)

Mizgin kuzum,
İlk defa İstanbul'da yaşadığıma pişman oldum,seninle yüzyüze tanışmadığım,kanımı son damlasına kadar veremediğim için.Ama dualarımdasın melek kızım,inanıyorumki,senin güzel haberlerini alacağız,yüzyüze olamasa da en azından buradan kutlama yapacağız:1hug:
seni çok çok öpüyorum birtanem.

Mizginim ohh ablalar teyzeler yazıp yazıp çıkmışlar, akşam gelemedim aklım burada kaldı, aklımın kalması gereksizmiş gece tam yatıyorum kızım diyorki anne Mizginle konuşuyordum:1hug: Mizgin kuzu ile Ayça kuzu arkadaş olmuşlar :dance: Ayça kuzu 18 yaşında ve bir kaç gün sonra Mizgin kuzuya kan vermeye gidecek kaydirigubbakcemile5 kan kardeşi olacaklar galiba :roflol: benimde bir kızım dahamı olacak diye düşündüm şimdi aman tanrımmmmm 3 kızım var 4ledim delikafadulden

hani hani nerde o göremiyorum :1shok:ay takımı süpürdüm topladım geldim geçmi kaldım yoksaa :eek:.off herşeye geç kalmaya başladım.kaydirigubbakcemile3
süpürdükten sonra paspasta yaptınmı bak şimdi gideceğim bir yerde bir toz bulayım kalkıp Nevşehire gelmezsem :mymeka:

Yine ben geldim arkadaşlar Mizgin ne demek biliyor musunuz? Müjde demek, evet ne kadar anlamlı değil mi? Şimdi biz tüm kadinlar kulübü olrak Mizgin den adının anlamına yakışır haberler bekliyoruz değil mi?

Ben biliyordum çok bilmiş öğrtmenim kaydirigubbakcemile3 cidden her herye öğrtmenliğini gösteriyorsun araştırmacı mehal kişisi seni -tatlicadiarzu-

Mizgin senden uzaktayız.ama kalbimiz seninle................................................

hıc supenız olmasın sızlere hep mjdelı haberler vermek ısterım ve de verecem:)) bnde bu pzıtıf enerjı warken=)=)

Sevgili Mizgin,

aramıza hoş geldin! Birkaç mesajınla bile kendini, ne kadar mantıklı bir insan olduğunu belli etmişsin! a.s. (Bunlar baharın ilk çiçekleri, İstanbul'dan yerimseniben)

Yukarıda alıntı yaptığım mesajında, her şeyi özetlemişsin: pozitif enerji :dance: :teytey: kaydirigubbakcemile2 İşte bu kadar!

Bir an önce taburcu olmanı ve sonra da buradaki ablalarına, teyzelerine, ninelerin hatta kaydirigubbakcemile3 biraz akıl vermeni rica edeceğim senden. Bilsen ne gereksiz şeyleri kafaya takıyorlar, komedi filmi izlemene gerek kalmayacak, bak gör, öyle güleceksin ki hallerine sengözlerimebaksanab

Pozitif enerjinden onlara da bulaştıracağın günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

yorgun ablan

hoşgeldin mizgin şunu bilki kk ailesi olarak seni seviyoruz dualarımızla her zaman senin yanındayız
kısa sürede iyileşeceğine kalben inanıyorum sende bu moral ve azim oldukça ileride evlenip çocuk sahibi olduğun günleride hep birlikte kutlayacağız kendine çok iyi bak hep böyle pozitif kal

gunnaydin mizginim bugun nasilsin bakalim bizler superiz senin yanina gelen arkadaslarin kafasini sisiriyoduk her zaman selamlarimizi soyleyin sevgilerimizi soyleyin diyee onlarda sagolsun soyluyolardi
amaa direk sana soylemek daha guzelmis
benimde 3 cadim var seni seviyolar sevgilerini gonderiyolar hele kucuk cadim var 5 yasinda senin ismini unutup duruyo biz yazin kismetse turkiyeye gelcez o simddien senin yanina gelirken hangi etegini giyecegini dusunuyo canim iste boyle simdilik opuyom seni

canım benim yaa mizgin o kadar aklı başında o kadar tatlı bir kızki cidden çok çok özel biri,bunu dün gece
daha iyi anladım..
öyle güzel sohbet ettikki ablacımlaa valla diyarbakıra gitmiş kadar oldum...
inşallah düzelsin buradan haberleşip gidebilicek olanlarla orada buluşup mizgininmizi yuvasında ziyaret eder,partimizi orada yaparız:)))mizgincim Osman abinede söyledim gece,çok sevindi mizgin çağırırda biz gitmezmiyiz dedi:)e zaten artık sen bizim kızımız oldun öyle konuştukyaaa kuzum benim..
bana dün gece ablacım bebeğin yoksa çok üzülme herşey ALLAHTAN ben sizin kızınız olurum dedi,bende seve seve hazır büyümüş güzel bir genç kız tabiki seve seve dedim...artık mizginin ankaradaki annesinden biride benim:)
işte bu kadar mantıklı,bu kadar inançlı nasıl düzgün bir kız mizgin çook takdir ettim tatlımı....
bizler elimizden geldiği sürece yanındayız canım..KK ailesi kocaman bir ailee ve sende artık bu ailenin tatlı bir ferdisin....
bu arada mizginin 4 yaşındada bir küçük kardeşi varmış oda nasıl tatlı bir oğlan görseniz bayıldım bayıldım....
.

ben geldiiiiiiiiiimmm
kambersiz düğün olur mu degil mi mizgincim

kıskandım walla seni benim adıma topic açılmadı diye :roflol:
bol bol sohbet edelim gel hadiiiii

hiddencimmm gel tabi hayatım.....nasıl sevindim bak şimdi.
eminim mizginde çook sevinir:)))))))

mizginim bakkk hidden ablan taa belçikadan geldi kuzum:)))))))))

siz ne iyi insanlarsınız ya seçip de mi alıyorlar klübe inanmıyorum
özloş ağlattın beni Allah gönlüne göre versin sadece yazdın belki kuzum diye ama taa içimde hissettim sesindeki tınıyı
inşallah en kısa zamanda Allah sana da tatırır bu eşsiz duyguyu

mizgincim tüm Türkiyede birer ailen oldu bak ne güzel yaza da ben beklerim buraya yani izmire zaten kallis ablan kızları alıp gelecek mehalimi de kandıracak zenan zaten reyhan ablamla gelecek sen de gel kocaman bir yuvamız var ne güzel

mizgincim az önce babanla konustum..

belçikada olmasaydım alırdım benim küçük sıpamı sizi görmeye gelirdim :)))

eylül ve ayşe kardeşlerin nasıllar..
onlara ablalık yapıyorsun degil mi :)))

öpüyorum seni coookk coookkkk

Bir an önce taburcu olmanı ve sonra da buradaki ablalarına, teyzelerine, ninelerin hatta kaydirigubbakcemile3 biraz akıl vermeni rica edeceğim senden. Bilsen ne gereksiz şeyleri kafaya takıyorlar, komedi filmi izlemene gerek kalmayacak, bak gör, öyle güleceksin ki hallerine sengözlerimebaksanab
Yorgunum bir kere belirtmek isterimki burada nine filan yok:kızgın: bu klupteki yaşlar 2 yılda bir atıyor bak geçende benimde doğum günümdü ve kaça bastım bil? :eek:39.5 falla inanmazsan ara mesajlarımda her yerde 39.5 olduğumu yazdım o yüzden burada yarım yarım ilerliyoruz...ama tanıdıkça gülme işine yürekten katılıyorum :roflol:

kısa sürede iyileşeceğine kalben inanıyorum sende bu moral ve azim oldukça ileride evlenip çocuk sahibi olduğun günleride hep birlikte kutlayacağız kendine çok iyi bak hep böyle pozitif kal
amaninnn barçmanımda evlendirmiş bizim kuzuyu :teytey:

bizler elimizden geldiği sürece yanındayız canım..KK ailesi kocaman bir ailee ve sende artık bu ailenin tatlı bir ferdisin....
bu arada mizginin 4 yaşındada bir küçük kardeşi varmış oda nasıl tatlı bir oğlan görseniz bayıldım bayıldım....
.
özloşum sen nerde gördün şeker oğlanı yahu merak ettimyerimseniben

barçmanım evlendirmiş özloşum evlat edinmiş pehhhhh bize Mizginden pay kalmamış kaydirigubbakcemile Mizgin yürü gidiyoruz kuzu duramayız buralarda elimden alacaklar seni durum öyle gösteriyor...kaydirigubbakcemile

siz ne iyi insanlarsınız ya seçip de mi alıyorlar klübe inanmıyorum
özloş ağlattın beni Allah gönlüne göre versin sadece yazdın belki kuzum diye ama taa içimde hissettim sesindeki tınıyı
inşallah en kısa zamanda Allah sana da tatırır bu eşsiz duyguyu

mizgincim tüm Türkiyede birer ailen oldu bak ne güzel yaza da ben beklerim buraya yani izmire zaten kallis ablan kızları alıp gelecek mehalimi de kandıracak zenan zaten reyhan ablamla gelecek sen de gel kocaman bir yuvamız var ne güzel

canım benimmm çok teşekkürler ...eminiim sende benim ve tüm kk ailesi gibisinki ne demek istediğimi anladın canım....
biz cidden kocaman bir aileyiz..
hepinizi çok ama çook seviyorum...

X