Mizgin ile sohbet ediyoruz.... ayrıca ona kan arıyoruz...

çok sağol canım.burası çok iyi oldu bence.teşekkür ederim
öptüm kocaman seni

evet bencede burası daha güzel hayatım...
gelsin mesajlar dolu dolu..mizginimiz sıkılmasın...........:teytey:

mizgin hoşgeldin canım
bir sürü ablan teyzen var bak ne güzel kalabalık oluverdi bir anda ailen
inşallah şifa bulacaksın Allahtan diliyorum hep ve bizimle olacaksın herzaman
görüşmek dileğiyle

merhabalar ..... kalişim açmışşa burayı bir bildigi vardir ..

sevgiler . kızımıza . herşey gönlünce olsun . o ve onun gibi yavrularımızın ......

mrb..öncelıkle hepınıze cok tsk etmek ıstıorum bnım gıbı hastalarla ılgılenmenız cok gzl.sızlerle tanısmakta ayrıca gzl:)

hayııırrr ısrar ediyorum seninle tanışmak daha güzel. hihoyyyt
Ankaralıları kıskanmıştım senin yanına gidebiliyorlar diye çünkü ben uzaktayım gelemiyorum ama yuppiiii sen gelmişsin.
ayağına eline sağlık hoşgeldinnnn a.s.

merhaba Mizgin bugün diğer konuyu okumuş ve seninle ilgili gelişmeleri görmüştüm. ankara da olamayışıma bir fayda sağlayamayacak olmama üzülmüştüm .şuan seninle konuşabilmek buna ilaç oldu. umarım bizlerin duaları sohbetleri sana ayrıca ilaç olur . seni düşünüpte hayata nasıl tutunması gerektiğinin dersini alamamak mümkün değil .....
zümrüd ü anka kuşunu bilir misin ? derlerki bu kuş küllerinden doğarmış yine yine ve yeniden tüm yaralarını sarmış ve pırıl pırıl olarak. işte sende onun gibi tüüüüm yaralarını saracak pırıl pırıl bir gençkız olarak bizlere gülümseyeceksin. bunda bizlerinde uufacık bir katkısı olursa ne mutlu bize. sakın dua etmeyi unutma olumlu düşün tüm güzellikler senin olsun inş seni ve aileni ayrıca gıyabınızda tüm hasta ve yakınlarını öpüyor acil şifalar diliyorum tatlım a.s. :nazar:

hani hani nerde o göremiyorum :1shok:ay takımı süpürdüm topladım geldim geçmi kaldım yoksaa :eek:.off herşeye geç kalmaya başladım.kaydirigubbakcemile3

selam canım nasılsın diye sormayacağım çünkü çok çok iyi olduğunu ve olacağına eminim yaa biz şimdi ablamı oluyoruz ne arada yaşlandık be kızlar

Yine ben geldim arkadaşlar Mizgin ne demek biliyor musunuz? Müjde demek, evet ne kadar anlamlı değil mi? Şimdi biz tüm kadinlar kulübü olrak Mizgin den adının anlamına yakışır haberler bekliyoruz değil mi?

EVET CANIM EVETTTTTTTTT...kaydirigubbakcemile5
parti vericez inşallah hatta:dance::teytey::dance::teytey::sm_cool:

Yine ben geldim arkadaşlar Mizgin ne demek biliyor musunuz? Müjde demek, evet ne kadar anlamlı değil mi? Şimdi biz tüm kadinlar kulübü olrak Mizgin den adının anlamına yakışır haberler bekliyoruz değil mi?

bende mizgine bunu sormayı düşünmüştüm isimlerin insanın hayatına etkisine çook inanırım adından alsın tüm gücünü inancını yerimseniben

selam mizgincim seni cok seviyoruz bende uzaklardayim ama gonlum dualarim hep seninle canim bir an once sagligina kavus canim cook opuyom seniŞeniz

Hoşgeldin şeker kızzzzzzzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemileŞeniza.s.:nazar:

hıc supenız olmasın sızlere hep mjdelı haberler vermek ısterım ve de verecem:)) bnde bu pzıtıf enerjı warken=)=)

X