Miyom ağrısı

Peri365

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2021
27
4
39
Merhaba benim rahim arka duvarda 7. 5 cm miyom ve bir kaç tanede küçük olduğu söylendi... Kanama adet düzensizliği sorunum yok fakat kasık bölgemde alt karında bir doluluk hissi ve ağrı var zaman zaman belime vuran... Bu belirtileri yaşayan varmı

Rahimde miyom değil ama yumurtalığımda kist vardı 10 cm büyüklüğünde. Kistin olduğu yer sızlıyordu. İdrar keseme de baskı yaptığından daha sık idrara çıkıyordum ve hemen dolu hissediyordum. İlaç kullanıyorum Küçülmeye başladıkça ağrı kalmadı.

Rahimde miyom değil ama yumurtalığımda kist vardı 10 cm büyüklüğünde. Kistin olduğu yer sızlıyordu. İdrar keseme de baskı yaptığından daha sık idrara çıkıyordum ve hemen dolu hissediyordum. İlaç kullanıyorum Küçülmeye başladıkça ağrı kalmadı.
Hemorajik kist mi acaba

Genelde sol kasığımda agrı da oluyor sol kasıkta 3.5 cm kist dedi folikül kisti diyor... 10 cm büyükmüş ameliyat vs demedimi. Kistin cinsi ne....

Benimde sol kasıkta 3.5 cm kist göründü mr çekiminde folikül kistine uyduğunu düşündük diyor... Benim tüm şikayetim sol kasık ve karnımdaki bası kist ile ilgili birşey demedi... O bu kadar ağrı yapar mıki sizinki epey büyükmüş

Benimde sol kasıkta 3.5 cm kist göründü mr çekiminde folikül kistine uyduğunu düşündük diyor... Benim tüm şikayetim sol kasık ve karnımdaki bası kist ile ilgili birşey demedi... O bu kadar ağrı yapar mıki sizinki epey büyükmüş
Benimki çikolata kisti 10 cm olana kadar ağrı yapmadı.
İlk gittiğim doktor hemen ameliyat dedi ama sonra başka bi uzmana gittim ve bekar ve çocuksuz oldupum için ameliyat önermedi ilaç verdi ilacımda işe yaradı 6 ay oldu kullanmaya başlayalı. 14 cme kadar büyüdü sonra ilaç etkisini gösterdikçe 7 cme düştü.

Kişiden kişiye değiliyor ağrısı demekki keike benimkide küçükkken ağrısaymış da erken fark etseymişim

X