Miyom adet gecikmesi

Bunebicimlacivert

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
4
0
30
Merhaba arkadaşlar adetim hep düzenli olur günü gününe ve bazen az bazen çok sancılarım olur geçen ay adetim olması gerekenden 5 6 gün erken oldu hiç sancım olmadı genelde bir haftaya yakın sürer son 2 gün çok daha azalır şekilde ama bu sefer adetim bitmedi bazen az bazen fazla yaklaşık 20 gün sürdü doktora gittiğimde 2 tane miyom olduğunu öğrendim biri 3 cm biri 2.5 cm civarlarında rahmin içinde 5 aydır evliyim ve herkes gibi çocuk sahibi olmak istiyorum ilk doktorum uzun süren kanamanın miyomla alakası olmadığını stres hava değişimi vs onlara bağladı 2.doktorum rahmin içinde olduğu için gebeliğe engel olabilir de olmayabilir de dedi rahim filmi istedi onun için de adet olup temizlenip 2 gün beklemem gerekiyormuş daha adet olamadım adet olacakmışım gibi sancılarım var göğüslerimde ağrılar var bir haftadır ama gelen bişe yok gebe olma ihtimalim var mıdır Acaba bu durumda olanlar cevap verirse çok sevinirim

Benim de adetim olması gerekenden bir hafta önce geldi. Normalde üç günde biterdi. Sürekli devam eden idrarımla beraber damla damla kan geliyor. Çok merak ediyorum nedenini yarın doktora söyleyeceğim

X