Mısır'da idama mahkum edilen kardeşlerimiz için 4444 Salat-ı Tefriciye okuyalım mı ?

sorc da okuyan olursa veririm demişti ona sorayım da fındıka da verelim :KK55:

Allah kabul etsin canım. :) Vardır çok fazla alıp da okumamış olan. Mesajımı görünce dönerler diye umuyorum. Ezberimde benim, o yüzden çok hızlı okurum. Bitiremeyenler falan olursa bana versinler.
:)canım ben de fazla var. kimin duasının daha makbul oldugunu rabbim bilir. eger istersen ben 50 tane verebilirim.

tamam kuzum kimseden ses çıkmazsa ben de verebilirim 1 tane de okusan kardır :KK16:
canım ben daha hiç başlamadım. cuma gününe kadar bekliycem fazla okuyan olursa diye. eger duaya katılmak isteyen arkadaşlar varsa 50 tanesini dagıtabilirsiniz.
50 tane de fndkfndk arkadaşa teklif ettim. griye kaldı 400.
dediğin gibi ne kadar çok kişi olursa o kadar iyi. kocaman bir zincir duası oluyor :KK16::KK16::KK16:

:)canım ben de fazla var. kimin duasının daha makbul oldugunu rabbim bilir. eger istersen ben 50 tane verebilirim.

canım ben daha hiç başlamadım. cuma gününe kadar bekliycem fazla okuyan olursa diye. eger duaya katılmak isteyen arkadaşlar varsa 50 tanesini dagıtabilirsiniz.
dediğin gibi ne kadar çok kişi olursa o kadar iyi. kocaman bir zincir duası oluyor :KK16::KK16::KK16:

tamam kuzum iyi yapmışsın :KK19:

Bende 50 tane okudum. Allah kabul eder inşallah.

Allah kabul etsin canım. :) Vardır çok fazla alıp da okumamış olan. Mesajımı görünce dönerler diye umuyorum. Ezberimde benim, o yüzden çok hızlı okurum. Bitiremeyenler falan olursa bana versinler.

istersen 50 tane verebilirim arkadaşım

ver ya da verme şeklinde geri dön olur mu ona göre okuyayım :KK34:

Canımmm konuyu yeni gördüm bende okumak isterim

muhat bi 50 de ben alayım madem canım tamammı

merhabalar

dün aldığım 105 adet salat-ı tefriciyeyi bitirdim

fındık rumuzlu arkadaşım belki de mesajımı görmedin ya da vaktin olup da yanıt veremedin bilemiyorum ama almana gerek kalmadı :KK34:

Ikinci tura doncek olursaniz ben varim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ikinci tura doncek olursaniz ben varim

Canım, 208 tane almıştım ama koşturmacam başladı. Paylaşalım mı seninle ? Ya da kaç tane almak istersin ? Korkuyorum bitiremeyeceğim diye ?

Canım, 208 tane almıştım ama koşturmacam başladı. Paylaşalım mı seninle ? Ya da kaç tane almak istersin ? Korkuyorum bitiremeyeceğim diye ?

Tamam 100 taneni aliyorum cnm

Tamam 100 taneni aliyorum cnm

Tamam canım benim , sağolasın korktum bir an .

O zaman Sevdalinkam Moon83'e 100 yazıp beni 108 diye düzeltebilirsin :)

X