Mısır'da idama mahkum edilen kardeşlerimiz için 4444 Salat-ı Tefriciye okuyalım mı ?

Sevdalinka canim,dunde dikkatimi cektide nevosu tanidigim icin ,Nevreste 100 okudum demis ama listedr 200 gorunuyor.Bir yanlislik olmasin ..

Canım o bana özelden bildirdi.

Sonradan ilaveleri oldu ben de toplamdan çıkarıp bildirdim,sıkıntı yok,için rahat olsun.

muhatım ya bana bir yerde yanlıs saydık gibi geliyor kuzum sen de bir sayar mısın ya işin yoksa sayı kac oldu diye

Canim mesajini şuan gördüm. Sanirim karisiklik giderildi. Sevdalinkaya dA ozelden bildiri m olmuş. Sadece buradan bakinca yanlış gibi.

sabah aldığım 105 taneyi henüz okumadım

sanırım okuma sayısı konusunda sorun çözülmüş ben aldığımı okuyayım konu sahibi arkadaşım

Geç mi kaldım linkam, konuyu geç gördüm

badiş ben sana benim okuyacagından 10 tanesini vereyim kuzu katkın olmasını istiyorsan.
ben konu linkini bizim topiğe, kpssye, siyasete hep paylaştım ama görmedin demek ki.

ya benim zaten hepi topu 50 tane hepsini de kendim okumak istiyorum
ama ne bileyim herkesin katkısı da olsun istiyorum kimin duasının makbul olacağı belli olmaz ki.

ya benim zaten hepi topu 50 tane hepsini de kendim okumak istiyorum
ama ne bileyim herkesin katkısı da olsun istiyorum kimin duasının makbul olacağı belli olmaz ki.

Allah kabul etsin canım. :) Vardır çok fazla alıp da okumamış olan. Mesajımı görünce dönerler diye umuyorum. Ezberimde benim, o yüzden çok hızlı okurum. Bitiremeyenler falan olursa bana versinler.

Allah kabul etsin canım. :) Vardır çok fazla alıp da okumamış olan. Mesajımı görünce dönerler diye umuyorum. Ezberimde benim, o yüzden çok hızlı okurum. Bitiremeyenler falan olursa bana versinler.

tamam kuzum kimseden ses çıkmazsa ben de verebilirim 1 tane de okusan kardır

hepsini okumak istiyorsan oku renginam, bir daha yine yaparsanız katılırım artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…