Mısır'da idama mahkum edilen kardeşlerimiz için 4444 Salat-ı Tefriciye okuyalım mı ?

:)canım ben de fazla var. kimin duasının daha makbul oldugunu rabbim bilir. eger istersen ben 50 tane verebilirim.

:

Aldım canım 50 tane o zaman senden. Tamam mı?

istersen 50 tane verebilirim arkadaşım

ver ya da verme şeklinde geri dön olur mu ona göre okuyayım

Kusura bakma arkadaşım geç gördüm. Ama başka veren arkadaşlar olmuş, en azından okuyabileceğim. :) Seninkileri de Allah kabul etsin inşallah.

sorc da okuyan olursa veririm demişti ona sorayım da fındıka da verelim

50 tane aldım ama başka da alabilirim canım. Ben bir sorayım ona da şimdi.

Canım 250 bende var,Bade de yazsın ayarlayalım.

Canım, 208 tane almıştım ama koşturmacam başladı. Paylaşalım mı seninle ? Ya da kaç tane almak istersin ? Korkuyorum bitiremeyeceğim diye ?

Hanımlar bana vermek isteyeniniz var mı? Okuyabilirim eğer meşguliyetiniz falan varsa seve seve. Hızlı okurum ben, ezberimdedir.

50 alayım önceki aldığımla 100 olsun tatlım. Bitiremezsen yine verirsin. Olur mu?

58 kaldı kuzum benim. Onu her türlü bitiririm artık . İçim sıkılıyor ruh halim çöktü ya . 208 tane bitircem diye azimleyip söz verip şimdi başkasına veriyorum. Çok üzücü.

58 kaldı kuzum benim. Onu her türlü bitiririm artık . İçim sıkılıyor ruh halim çöktü ya . 208 tane bitircem diye azimleyip söz verip şimdi başkasına veriyorum. Çok üzücü.

Öyle düşünme canım olur mu hiç neden üzücü olsun.. Ben de her zaman okuyamam mesela. Şu sıralar evde boşum, o yüzden rahatlıkla okuyabilirim diye aldım. Önemli olan duadır, düşünmendir. Çok okuyunca çabuk kabul oluyor diye bir şey yok ki. Keşke olsa... :)

Ne bileyim , niyetlenip söz verince tutmamazlık yapmam kolay kolay. Bu canımı sıktı .:/ Sağol canım :)

tamam canım rabbim kabul etsin

Aldığım 40 taneyi okudum Rabbim kabul etsin inşallah.

Canlarim benimkinden 50 ser tane veriyorum o zaman.
Bubtopik akkima " hayirda yarisiniz" sözünü getirdi. Ayy çok duygulandim.masaallah kadinkar kulubu hatunlarina

Canımıniçi benim tefriciyeler tamam.Allah kabul etsin inşallah.
Yine ihtiyaç olursa okurum Allah'ın izniyle mesaj atman yeterli canımcım.

Aldığım 60 taneyi okudum. Rabbim kabul eder inşallah okunan tüm duaları

Okuyamayan, bitiremeyen olursa alabilirim yine..

Tamam canım benim , sağolasın korktum bir an .

O zaman Sevdalinkam Moon83'e 100 yazıp beni 108 diye düzeltebilirsin :)

Cnm bugun bitirdim allah kabul etsin inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Linkacim selam ben gecen hafta cok yogundum msafirim vardi okuyamadim hic inan ki artik okuyabilirim kusura bakma geciktirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…