Aile Planlaması mirenova kullanan var mı??? yardımcı olurmusunuz lütfen?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

_BaByLoVe_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
154
8
34
Selamm herkese, 2 hafta önce doktora gittim. yumurtalıktaki kistin tedavisi için adet olunca kullanmam amacıyla Myralon doğum kontrol hapını verdi. Bende eczaneden alırken dikkat etmemişim.Eczacı yanlış anlamış mirenova vermiş. Eve gelince farkettim. ama adetin 2. günü başlamam gerekiyordu, değiştiremedim. İnternetten araştırdığım kadarıyla iki hap hemen hemen aynı özellikte olduğu için ben de kullanmaya başladım. 1 haftadır kullanıyorum akşamları. Tabi bünye alışık olmayınca 2 kez unuttum ve hamile kalmadan önce hap kullandığım zamanlarda unutunca yaptığım gibi aklıma gelince hemen sabah bir tane içtim, sonra da akşam zamanında içtim. Yani bir günde 2 doz oldu. O gece bir süre mide bulantısı yaşadım. Dün de aynı şekilde günde 2 tane içmek zorunda kaldım unuttuğum için...Sabaha karşı mide bulantısıyla kalktım ve çok afedersiniz kustum ve sabah uyandığımda hala midem bulanıyordu. Ben hapın kullanımına bağlıyorum. Ama eskiden microgynon 21 kullanıyodum ve aynen bu şekilde yapıyordum unuttuğum zaman hiçbir sorun olmuyordu. Bu hapı kullananlar hiç böyle bir şey yaşadı mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…