Miratech ovülasyon testi ilk deda kullanıyorum bakar misiniz?

Kdrssss

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
408
106
miratech ovülasyon testi ilk defa kullanıyorum sizce pik mi ? Femara kullandım doktor cumartesiden önce çatlama olmaz dedi ve ilişki günleri vermişti.

Eklentiler

• 20230807_221918.jpg
    20230807_221918.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 404
Bu testi daha önce kullanmıştım. Benim yumurtlama döneminde çizgim daha koyu çıkmıştı pik olmuştu yani. Sizin şuan pik değil diye düşünüyorum o yüzden. Yarın öğle 12-4 arasında tekrar edin yapmadan 2 saat önce sıvı içmemek gerekiyormuş. Belki biliyorsunuzdur bilmiyorsanız söylemiş oluyum dedim 🌸
miratech ovülasyon testi ilk defa kullanıyorum sizce pik mi ? Femara kullandım doktor cumartesiden önce çatlama olmaz dedi ve ilişki günleri vermişti.

Bu testi daha önce kullanmıştım. Benim yumurtlama döneminde çizgim daha koyu çıkmıştı pik olmuştu yani. Sizin şuan pik değil diye düşünüyorum o yüzden. Yarın öğle 12-4 arasında tekrar edin yapmadan 2 saat önce sıvı içmemek gerekiyormuş. Belki biliyorsunuzdur bilmiyorsanız söylemiş oluyum dedim 🌸
2 saat olduğunu bilmiyordum çok teşekkür ederim 💐 Gebelik oluştu mu peki 🌸

2 saat olduğunu bilmiyordum çok teşekkür ederim 💐 Gebelik oluştu mu peki 🌸
Yok malesef oluşmadı. Kistim var ondan kaynaklı oluşmadı sanırım. Bu günleri değerlendirin genelde 1 dolu bir boş şeklinde ilişki önerirler yumurtlama dönemi için. İnşallah sizin oluşur 🌸 bu dönemde yumurtanız çatladıysa şeffaf bir akıntınız olur vücut sıcaklığınız yükselir böyle belirtilerle de takip edebilirsiniz kendinizi.

Yok malesef oluşmadı. Kistim var ondan kaynaklı oluşmadı sanırım. Bu günleri değerlendirin genelde 1 dolu bir boş şeklinde ilişki önerirler yumurtlama dönemi için. İnşallah sizin oluşur 🌸 bu dönemde yumurtanız çatladıysa şeffaf bir akıntınız olur vücut sıcaklığınız yükselir böyle belirtilerle de takip edebilirsiniz kendinizi.
İnanın bu sıcakta vücut sıcaklığımi anlamıyorum doktorun önerisi ile cuma pazar sali perşembe cumartesi günlerini değerlendirin dedi cumartesiden önce çatlamak dedi bende ovülasyon ile de takip etmeye çalışıyorum 14 mm büyümüştü yumurtam geçen salıya kadar 🌸

O kadar haklısınız ki 😂🌸 Cumartesiden sonra da pazartesi çarşamba şeklinde değerlendirin bence pikten 2 gün önce ve 2 gün sonrası gebelik oluşma ihtimali yüksek diyorlar

X