Saç Bakım Ürünleri Minoxidil sa karyomu

peki kızlar bu rogaine'nin erkek ve kadın için ayrı ayrı mı sampuanı?

rogaine losyon şeklinde saça uyguluyorsun kadın için %2 erkek için %5 lik ama ilerlemiş dökülmelerde kadınlarda %5 kullanabiliyor..rogaine şampuanda varmış evet ama bendeki şampuan rogaine marka değil arak marka.kadın erkek farketmiyor.. sengözlerimebaksanab

eczanelerde bulabilirsin evet ama hem çok pahalı hemde sahte olma ihtimali çok yüksek dikkatli ol canım.saç çıkarayım derken sahte ürün yüzünden saçlarından olma..

ben internetten yüzde 5 lik minoxidil aldım.sahtemiydi orjinal mi bilmiyorum ama 1 haftadan fazla kulanamadım.bir kere uygulaması çok zor.kafa derinin her yerine uygulamak için baya uğraşmak lazım.ayrıca çok fena kaşıntı ve kepek yaptı bende.işe yarayacağına çok inanmıştım ama kullanamadım.kullanıp memnun olanlarda ömür boyu kullanmak gerektiğini söylüyor.bıraktığın an dökülme tekrar başlıyormuş.mantıklı değil bence.benim dökülme sorunum maya maskesi ile bir anda kesildi.artık kimyasal şeyler kullanmama gerek kalmadı.darısı başınıza

Merhaba arkadaşlar,
eşim de internetten araştırırken minoxidil'i görmüş. Etkili oldu mu tavsiye ediyormusunuz kullananmaya başlayan arkadaşlar cevap yazmamış hiç, kullananlardan yorumlarını bekliyoruz.

arkadaslar ben dedıgınız ılactan yaklasık 6 ay boyunca kullandım doktor tavsıye etmıstı ozaman eczanelerde yoktu bız yurt dısından getırtmıstık onunla bırlıkte pantogar dıye bı ılac var onuda kullanıyodum sonuc BEN HIC BI ETKISINI GORMEDIM olan parama oldu cok pahalıydı 2 sene once dokulmeyı azaltıyo evet ama yenı sac falan cıkarmıyo bosa paranıza yazık etmeyın ayrıca kullanması cok zor her dakka sacında bı losyonla dolasıyosun ve bu ılac omur boyu kullanım ıcın 6ay kullandıktan sonra 3 ay ara daha sonra tekrar 6 ay bana ole demıstı doktor

bu arada minoxili yurt dışından, aktardan almanıza gerek yok. duyduğuma göre sahte vs olablymuş. eczanelerde satılanlar sağlık bakanlığı onayı ile satılıyor. gönül rahatlığıyla kullanablrsnz. ama önce eczaneye gidip bi bakın içini de baştan sona okuyn. kolay gelsn :)

slm arkadaşlar bende minoxıl kullanmaya başladım,bu iran malı mı bilmiyorum. bu ürünü kullananlar varmı aranızda?

ben aktara sormştm minoxili. siyah bi kutuydu. üzerinde de kıvırcık saçlı kara bi arap kafası wardı. o iran malıydı heralde. canm bence ezcaneden al.şakaya gelmez. al sağlık bakanlığımızın onaylı ilacını rahat rahat kullan. iran malı da neymş hıh

slm arkadaşlar bende minoxıl kullanmaya başladım,bu iran malı mı bilmiyorum. bu ürünü kullananlar varmı aranızda?

Ben de minoxil kullanıyorum bikaç ay oldu, arkadaşlar işe yaradığını söylüyo ama saç konusunda biraz ümitsizliğe düştüğüm için, sadece kullanıyorum yan... Sen de faydası var mI?

ben minoxidilin faydasını babamda gördüm gerçekten gözle görülür şekilde saç çıktı,
yıllardır saçı dökülün babamın tepesindeki tüyler saça dönüştü ve yeni saçlar çıkıyor tamamen kapanmadı henüz ama kullanmaya devam ediyor.. bakalım daha ne kadar çıkar ama ömür boyu kullanım gerekiyo mu bilemem??

X