Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Minnacık göğüslerim!

Pelinimben

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2012
6.056
7.340
Merhaba hanımlar.Bir çok bayanın regl döneminde göğüsleri şişer büyür benim hiç öyle bir dönemim olmadı bu ay ilk kez yaşadım.Merak ettim size danışayım dedim benzetmek gibi olursa ceviz kadar büyüklükde yok denecek gibi birşey 75 beden iç çamaşırı takıyorum .Bir buçuk senelik evliyim hani anneler evlenince büyür derler evleneli sene oldu büyüse büyürdü diye düşündüm bu ay bi farklılık var.Sizce zamanla büyüme yaşanabilir mi?

Doğumda geçici büyüyor diye biliyorum.Çok rahatsızsanız ameliyat düşünebilirsiniz

Merhaba hanımlar.Bir çok bayanın regl döneminde göğüsleri şişer büyür benim hiç öyle bir dönemim olmadı bu ay ilk kez yaşadım.Merak ettim size danışayım dedim benzetmek gibi olursa ceviz kadar büyüklükde yok denecek gibi birşey 75 beden iç çamaşırı takıyorum .Bir buçuk senelik evliyim hani anneler evlenince büyür derler evleneli sene oldu büyüse büyürdü diye düşündüm bu ay bi farklılık var.Sizce zamanla büyüme yaşanabilir mi?
ah canım bence evlendıkten sonra buyume olayı her bunyeden bunyeye degısıyo
oyle olsa evlı her kadının kocaman goğuslerı olurdu
kımının hamılelıkten sonrada buyuyo
kiminin eskıye donuyo
evlendıkten sonra kesın buyuyecek dıye bısey soylemek cok dogru bı bılgı gelmıyo bana

Benimkide adet döneminde büyümez.en son adet döneminde büyüdü sisti tasiyamiyorum.meğer hamileymisim.sizdede bu ihtimal olabilir mi?

Evlenince niye büyüsün ki? :KK70:

Hayir tabiki :)
Adet dönemindeki şişlikde geçici.
Hamileyken büyüyor hormonlardan dolayi ama emzirme bitince eski haline döner mi bilmiyorum.

Ben 20 ay emzirdim bırakınca resmen küçüldü tatlım,bekaret heves edip aldığım dolgulu sütyenler vardı, ama takamıyodum sığmıyodu memeler,onları şimdi kullanıyorum

Evlenince büyür demelerinin sebebi, çoğu insanın evlendikten sonra kilo alması. Dolayısıyla memelerin de büyümesi. Bazıları da kilo almadığı için bir değişim olmuyor.

Memesi küçük evli hanımlara sorum var. Özellikle A Cup giyenler için. Merak ediyorum, evlenmeden önce kafanıza takıyor muydunuz? Evlenince sorun oldu mu? Erkekler önem veriyor mu?

X