minimizer südyen hakkında

sualp27

OGLUMA KAVUSTUM (COK SÜKÜR RABBİM)
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
6.283
2.955
33
arkadaşlar minimizer südyen alırken normal göğüs bedenine göremi alıyoruz yani normla südyende ben 95 giyiyorum 95 mi alıcam

arkadaşlar minimizer südyen alırken normal göğüs bedenine göremi alıyoruz yani normla südyende ben 95 giyiyorum 95 mi alıcam
ksinlikle bedenine göre almalısın küçük yada büyük değil,cup numaranı bilmiyorsan internetten öğrenebilirsin

yeni inciyi de meth ediyorlar,ben netten 3 adet kom südyen aldım ama en az 2..3 sene gider
bende kom almayı düşünüyorum ben hep normal içi boş olan südyenlerden kullandım ama kilo alınca göğüsler iyice büyüdü eskiden daha zayıfkende büyüktü ama 3 5 kilo alınca cok daha büyük oldu birazda sarkma var oyüzden hem toparlasın hemde küçük göstersin istiyorum inşallah uygun bir südyen bulurun

tüm mağazalarda deneyebilirsin,ben artık denemiyorum,komda 8 b bana oluyor çünki yıllardır kullandığım için,küöük gösteren diye sor istersen,
kompedan mağazasında denemek istemiştim 3 4 yıl önce iç giyim oldugundan yasak demişlerdi

bende kom almayı düşünüyorum ben hep normal içi boş olan südyenlerden kullandım ama kilo alınca göğüsler iyice büyüdü eskiden daha zayıfkende büyüktü ama 3 5 kilo alınca cok daha büyük oldu birazda sarkma var oyüzden hem toparlasın hemde küçük göstersin istiyorum inşallah uygun bir südyen bulurun
inşallah canım,kom melissa yaz bir bak,hafif süngerli olsun dersen parah var,ben melissa 2 tane aldım birde dışarı giderken ucu belli etmeyen parah bir tane aldım

inşallah canım,kom melissa yaz bir bak,hafif süngerli olsun dersen parah var,ben melissa 2 tane aldım birde dışarı giderken ucu belli etmeyen parah bir tane aldım
ben dışarda kullanmak istiyorum evde günlük bez südyen yada normal desteksiz içi boş hafif süngerli südyen kullanıyorum dışarısı için parah mı almalıyım

canım 3 ünü kapıda ödeme fiyatı dahil 128 tk ye netten aldım..evdekileri atıcam çöpe:KK45::KK45::KK45::KK45:
iyi almışsın canım bende gidicem hafta içi bakalım inşallah istediğimi bulurum :) büyük göğüsler çok zor yaa

iyi almışsın canım bende gidicem hafta içi bakalım inşallah istediğimi bulurum :) büyük göğüsler çok zor yaa
ya rahatsız ediyor insanı,berleiyi de sorarsın 10 sene giyen var çok meth etmişler nette,artık bütçeye göre,yeni incide sağlam diyorlar,komada bakarsın

ya rahatsız ediyor insanı,berleiyi de sorarsın 10 sene giyen var çok meth etmişler nette,artık bütçeye göre,yeni incide sağlam diyorlar,komada bakarsın
ben 2 tane olsun sağlam olsun diyenlerdenim yani pahalı olması önemli değil yeterki menmun kalayım :)

X