Minik Kelebeğim Bedenime Konmanı Bekliyorum :(

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.249
17
38
Bekle kelebeğim yarın anneciğin ve babacığın senin için doktora gidiyor sen gelmedin madem biz senin gelmen için birşeyler yapalım dedik. Tabi önce Allaha dua ediyoruz kelebeğim gelmen icin. Yarınmuayene olucam bedenime konman icin elimden ne gelirse yapacagım. Allahım seni bana kondursun.. Seni seviyorum meleğim seni henüz görmesemde seni çook ama çook seviyorum. Bize Annecim ve Babacım diyeceğin günü bekliyoruz. Şuan nerelerdesin bilmiyorum ucup gel bedenime kon artık minik kelebeğim. Seni çok seviyoruz :CüvCüv:

ne güzel anlatmışsın duygularını,ümidini kaybetme bir gün geleceklerdir buna inanıyorum...

çok etkilendim okurken,o kadar güzel anlatmışsınız ki duygularınızı.umarık minik kelebeğiniz konar bedeninizde yuvanızda beraber mutluluğa kanat çırparsınızgelecek annesi gelecek eviniz onun şen sesiyle çınlayacak inşallah.Allah bebek isteyen tüm çiftlerin yüzünü güldürsün:1hug:

Dilerim kelebeğin seni daha fazla bekletmez ve dr dan güzel haberlerle dönersin

ALLAHIM sevindirsin seni inşş bebeğine kavuşursun canım..sanada bizede isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşşş...

canım ya bende senı gıbı beklıyorum bırkelebek bedenıme konması için umarım hepimiz kelebeklerımıze kavusuruz...

canim benim ya ne guzel de yazmisin ...Allah en kisa zamanda melegine kavusmayi nasip etsin insallah...

inşallah her isteyen bu özlemle yanıp tutuşan bayanlar kelebeklerine kavuşur.Allah hepimize yardım etsin.

bir gün gökyüzüne binlerce kelebek havalanacak.her biri gelip birimizin yüreğine,içine konacak.İNŞALLAH:Saruboceq:

okurken çok duygulandım inan....senağlama......ne kadarda güzel yazmışsın ...ne kadarda güzel duygularını ifade etmişsin...ama inanmalıyız birgün bizimde kelebeklerimizin geleceğine..zaten tüm çabalarımız kelebeklerimiz için değilmi..inanmak başarmanın yarısıdır derler yaa...şu mübarek ramazan ayının yüzü suyu hürmetine yüce rabbim hepimizin en kısa zamanda kelebeklerine kavuştursun hayırlısıyla....dualarla açılan ellerimizi boş çevirmesin.....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım arkadaşlarım hepinize çok tşk ediyorum evet inşallah birgün ucup gelecek kelebeklerimiz ve pıt diye konacaklar bedenimize aMİNN: Bu arada doktora gittim muayene oldum polikistik overli olarak cok ileri derecede değilsin dedi fiziki yapından da belli oluyor kilon yok dedi. Ama testler yapacak adetin 3.günü cagırdı ayrıca eşimede spermiogram yapack tüm tahlil sonuçlarını görelim dedi hsg de yapacakmış sonuçlara göre tedavine bi dahaki ay başlarız dedi bu ay testlerle gecirelim dedi bakalım nel olacak. doktor bana cok moral verdi inşallah hayırlısıyla tez zamanda kavusuruzz canlarım hepimiz AMİNnn... Dua larımızı esirgemeyelim kelebeklerimiz icin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…