miniciğimle 7 haftalığıııızzz!!!

hadi gözunaydin canim darisi benim basima insallah ben de 7 +1 haftaligim 2 haziranda kalbini dinlemeye gidecegiz insallah ben de böyle sevincle anlatirim duyarim insallah ...tekrar tebrikler
canım inşallah dualarım isteyen herkesle.bende kalp atışları için tam 7+ 1 iken gitmiştim.hemen gitsen duyarsın muhtemelen

Paparinacım allah tamamaına erdirsin,inşallah her şey yolunda gider, dün bende gittim doktora bizde 7 haftalığız şimdilik her şey yolunda.:dance:
canım senin adınada çok sevindim.tebrik ederim.sağlıklı bi bi hamilelik geçirmek dileğiylee

miniciğimle 7 haftalığız arkadaşalar.bugün kalp atışlarınıda duydum gümbür gümbür:)öyle güzeldiki.hala tüylerim diken diken.Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.:dance::dance:

canım insallah sağsalem kucağına almak nasip etsin allah.bende 3 haftalık hamileyim.geçen çarsamba öğrendim hamile olduğumu.mide bulantıları ne zamaana kadar sürüor?isten eve giderken çok zorlanıorm??hamileliğin hangi ayına kadar devam edio?.:1hug:

ercin canim bulantilar genellikle ilk uc ay icinde geciyor yani ilk uc ay katlanacaksin...eger cok zorlaniyorsan yemek yiyemiyorsan dr una söyle sana ilac yazsin o zaman rahatlarsin...ben de cok sikayetciiym bulantilardan ama dr kusmadikca bisey olmaz dedi ama ben tedbiren de olsa ilac aldim cok olunca iciyorum bazen...

Bebegini duyunca cok sevdinim inan canim,tekrar tebrikler..

X