miniciğimle 7 haftalığıııızzz!!!

paparina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
265
0
miniciğimle 7 haftalığız arkadaşalar.bugün kalp atışlarınıda duydum gümbür gümbür:)öyle güzeldiki.hala tüylerim diken diken.Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.:dance::dance:

ne güzel yazmışsın canım ya. Allah mutluluğunu bozmasın, sağlıkla kucağına almak da nasip olur inşallah. ben meleğimin kalp atışlarını duyamamıştım ve bu yüzden de kaybettim onu ama çok müthiş bir duygu olduğunu tahmin ediyorum Allah bizlere de yaşatır bu duyguları inşallah. kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım.

allah sağlıklı ve hayırlı çocuk nasip etsin canım senin adına çok sevindim darısı benim gibi isteyen herkesin başına olsun inş

inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin canım bu mutluluğun devam eder.

aminn canım benim gerçekten çok güzel bi duygu.insanın gebelik testinde çift çizgiyi gördüğünde yada diğer tahlil sonuçlarını aldığındaki mutluluğu hiçbişeymiş.asıl mutluluk o minnacık şeyin kalp atışlarını duymakmış.işte insan o an anlıyor herşeyi(yani en azından ben o an anladım:)

hadi gözunaydin canim darisi benim basima insallah ben de 7 +1 haftaligim 2 haziranda kalbini dinlemeye gidecegiz insallah ben de böyle sevincle anlatirim duyarim insallah ...tekrar tebrikler

tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Allah isteyen herkesi tez zamanda bebek sahibi yapsın İnşallah

Tebrikler canım sağlıklı bir hamilelik geçirip ,bebeğini kucağına alırsın inşallah

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün...

ne güzel Allah mutluluğunuzu dahada arttırsın. hep bebeğin kalp atışlarını anlatırlar ne kadar güzel bir duygu olduğunu çok merak ediyorum. Allah duymayı nasip etsin.
yapraknil arkadaşım çok üzüldüm inşallah yine bebişin olur ve sağlıklı dünyaya getirirsin canım.

Paparinacım allah tamamaına erdirsin,inşallah her şey yolunda gider, dün bende gittim doktora bizde 7 haftalığız şimdilik her şey yolunda.:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…