Mineralli allıklar...

Bende 03 numarası bi de pembe olanı var galiba 01 onun numarasını bulamdım pembe ama o da 1 tane zaten. Çok memnunum bütün gün kalıo hazır kampanyada var fırçasını da alırsınız kendi fırçasıyla daha iyi sonuç alırsınız.

Merhabalar herkesea.s.
Bu aralar mineralli makyaj ürünlerine merak salmış durumdayım.:eek:
Cildime sadece allık sürüyorum.
Body Shop mineralli makyaj serisi çıkarmış. Hem mineralli oluşu hem de Body Shop'un bitkisel içerikli olduğu iddiasıyla dikkatimi çekti.
Deneyenler var mı acaba?
Veya başka bir markanın da olabilir. Normal makyaj ürünlerinden gözle görülür farkları nelerdir mineralli ürünlerin?
Bu arada kumral saçlı ve buğday tenliyim.:1rolleyes:
Yorumlarınızı bekliyorum...
Sevgiler...:1hug:

canım ben de mineral ürünlere taktım bu aralar. normal makyaj ürünlerinden farkı doğal olması, hafif olması ve cilde zarar vermemesi ve en önemlisi benim gibi sivilce suratların güvenle kullanabilmesi kaydirigubbakcemile3

kızlar bende yeni aldım body shop mineral allık hem bu aralar 2 al bir öde kampanyasıda var çok karlı oluyo tavsiye ederimlaelaelaelaelae..bende esmerim 3 numara şeftali rengi aldım ve hafifde ışıltılı çok doğal duruyo..naniknanik

kızlar bende yeni aldım body shop mineral allık hem bu aralar 2 al bir öde kampanyasıda var çok karlı oluyo tavsiye ederimlaelaelaelaelae..bende esmerim 3 numara şeftali rengi aldım ve hafifde ışıltılı çok doğal duruyo..naniknanik

Bende 01 numarası vardı kampanyadan da 03 aldım. Bir de yeni seriden pembe terracotayı aldım çok memnunum.:eek:

Avondan aldım cok güzel begendm sanırm bundan devam etcem top allık flnda vardı ama . mineral allık güzelms

X