Milyonluk mezarlar. Büyük İstanbul depremi .Göç dalgası

Bence annenler hissetmiyor oraya yakın oturuyorum herkes çok net hissetti, sarsıldı. Aynı evdeki kayınvalidem ve kayınbabam asla hissetmedi. Deprem olduğuna zor inandırdım.

Bir de şöyle bir gerçek var. Benim oturduğum
apartman hasarlı mesela. Parası olan herkes alıp başını sağlam binalara taşındı.
Taşındıktan sonra ne yaptılar biliyor musunuz, hasarlı binadaki dairelerini fahiş fiyatlara kiraya verdiler.
Bizim ev sahibi de sağlam binaya kaçanlardan. 6 ayda bir yokluyor ara zam yapar mıyım diye.
Zaten deprem olursa ölüp gideceğimiz bir dairede yaşıyoruz, bir de ev sahibinin aç gözlüğüyle uğraş.i
İyice Titanic' e döndü ülke. Kendimi filikalara binmesinler diye mahsene kapatılan ikinci sınıf insanlar gibi hissediyorum

Bence annenler hissetmiyor oraya yakın oturuyorum herkes çok net hissetti, sarsıldı. Aynı evdeki kayınvalidem ve kayınbabam asla hissetmedi. Deprem olduğuna zor inandırdım.
Düzce depreminde Ankarada müstakil evdeydik hep birlikte ve gayet hepimiz hissettik.
Ben normalde batıda yaşıyorum ege/akdeniz depremlerinde yakın olduklarımı hissediyorum ama bugün Bolu depremini de hissetmedim mesela Elvan'da.

annem normalde çok fena hissderdi, bilmiyorum yaşlandı mı burada mı hissedilmedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…