Mikropmu kaptim yoksa progesteron jeldenmi ????

akyamm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
77
1
Arkadaşlar merhaba,

11 hafta 6 günlük hamileyim, progesteron jel kullanıyordum ama geçen hafta çarşamba bıraktım, fakat kullandığım zamanlarda da peynir gibi beyaz bişeyler geliyordu vajinamdan ama ben hep onu o jele bağladım jel emiliyor geriye kalan posa gibi bişeyde atılıyo dedim fakat, bırakalı tam bir hafta oldu ve bu lor peyniri gibi garip şeyler arttı sürekli bişeyler geliyo, aynayla kontrol ediyorum ve görüyüorum baya bi birikmiş temizliyorum birkaç saat sonra bir daha oluyor, çok korktum acaba başka bişeymi bu ? bu cumartesi doktora gidicem ama o kadar korkuyorumki bebeğe bir zararı olmuşmudur yada olacakmıdır diye, birde doktorumu değiştirdim bu cumartesi ilk defa gidicem bu doktora ne eskisini arayıp sorabiliyorum ne de yenisine çünkü beni tanımıyo muayene bile etmedi hiç, bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı aranızda ne olur yardım edin ?????

bence 1 hafta sonra devam etmememli. mantar olmuş olabilirsin. bence cumartesiyi beklemeden dr git arkadaşım

yok arkadaasım bende de aynısı oldu aynısı hiç merak etme gecicek galiba ama benim 10 gunden bile fazla surdu doktorum normal dedi sakın korkma.ben bi gun yolda yururken bi ısaklık hissettim eve gider gitmez bi baktım koca bi parca camasırıma gecmiş cok igrencti korktum ama korkulcak bişi yok benim bi arkadasımda kullandı progesteronlu jel onunda aynısı olmus yaprak ped kullanmak gerekiyo bu donem sık sık.sonra peynir gibi dokuntuler bitiyo yerini normal sumuksu akıntıya bırakıyo bende bayramdan sonra gidicem bi daha doktora sormamıs olsam tekrar giderdim ama sordum bişicik olmaz korkma..ok???

ben de 13 haftalık hamileyim ve ben de yeni bıraktım aynı jeli. hala devam ediyor kalıntılar. çok rahatsız edici dimi? umarım en kısa zamanda geçer. dr. normal demişti ama cuma gittiğimde tekrar sorarım.

kislar ben de progestani sadece 1 hafta kullandim ama o gunden sonra akinti hic bitmedi. 15-20 gun oldu. benim peynir seklinde degil de akinti sklinde. beyaz sari kokusuz.gunluk ped kullaniyorum surekli. ben de kortkuyorum natar veya iltihap falan mi var diye. insallah yoktur.

sağolun arkadaşlar, inanın aklımdan hiç çıkmayan bir konu sürekli aklım orda, çok garip bir durum ve çok rahatsız edici, en azından biraz rahatladım demekki o jeli kullanan herkezin başına geliyormuş, cumartesi gittiğimde bende soracağım doktora sizinle paylaşırım söylediklerini, herkeze teşekkür ediyorum.

X