Migren ve gerilim tip baş ağrısı

Evet canım masaj iyi geliyor ama en sonunda kremi tekrardan sürüp yedirmeden deride bırak, yani masajla yedirdiğin kremden hariç,
tekrar eline krem alıp, bolca sürüp bırak, ozaman daha bir ferhlıyorsun, biraz yakar gibi oluyor ama ağrıyı çekip alıyor...
Çok rahatlatıyor. buz etkisinden daha yoğun bir etki ediyor, çekip alıyor, ama kremi yedirdiğinde etkisi azalıyor, o yüzden masajdan sonra b.ir daha sürüp bırak derim :)
Geçmiş olsun canımcım...
Dene bak faydasını göreceksin..

sagolun kızlar az önce denedım bakalım nasıl olacak :26:

Bende uzun zamandır baş ağrısı sorunu yaşıyorum öyle tuhaf bir ağrı ki sanki beynimi kilitliyor. Bugün doktor gittim şikayetlerimi anlattığım da migren dedi, yalnız bende bir de denge kaybı oluyor. 2 ay içinde iki kere oldu, olounca aralıklarla gün boy sürüyor, tansiyonum düşüyor sandım ama ölçtüğümde normaldi, zaten göz kararması, kulak uğultusu, halsizlik yok. Sanki aniden düşecek gibi oluyorum, kafamı tutamıyorum, sersemleşiyorum, yerde değilde havada yürüyormuşum gibi hissediyorum. Bir de MR istedi, inşallah temiz çıkar.

Son düzenleme:
Bu bas agrisi beni de uc senedir etkiliyor. Benimki normal agri gibi degil basimda kulaklarima dogru bir basinc oluyordu bir de dengesizlik hissi baslarda tansiyonum dusuyor diye dusunuyordum ama normal cikiyordu. ilk ciktiginda o kadar kotuydu ki hayatim alti ay kabusa dondu. Tomografi normal oldugundan her gittigim doktor bisey yok dedi sonunda bir doktor antidepresan ve migren ilaci verdi on gun sonra normale dondum sadece ilaclar inanilmaz uyku yapiyordu alti ay ilac kullandim. Sonrasinda bu durum ara ara geldi ne zaman strese girsem oluyordu neyseki ilk ciktigi kadar agrilarim siddetli olmuyor. bununla yasamaya alismaya basladim eski normal halimi ozluyorum o sersemlik hissi bu hastaliktan bana baki kaldi sanki baska bir yerde yuruyorum kafam baska yerde farkki bir yerden etrafi izliyor gibi. Bu hissi anlat mam mumkun degil zaten cevremdeki kimse de bu hisse inanmiyor. On gundur yine agri ve sersemlik hislerim artti bugun mr cektirdim bakalim insaalh sonuclarim temiz cikar. Bas agrisi ceken herkese acil sifalar dilerim bunu yasamayan kimse bilememez gerceken.

Bende de migren var Allahtan hamileliğim boyunca gelmedi ama doğum yaptım sanki doğurmamı bekliyormuş gibi yine başladı baş ağrılarım.Hele dün kaşımı kaldııryordum başım ağrıyordu benim migrenim hep soldan vurur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…