migren? sinüzit? beyin timörü?

gulsahmadan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
469
37
32
5 aydır süren zonklayıcı şekilde ne yaparsam yapayım gecmeyen günde 100 kere yer değiştiren bazen alnımın sağında bazen solunda bazen şakağımın sağında bazen solunda bazen kafamım arkasında olan şiddeti artmayan tam tersi günden güne azalan baş ağrısı, ara sıra olan 1 dakikalık diş burun yanak ense boyun omuz ağrısı, gözümün önünde uçusan küçük gri dumanlar, gözde şimsek çakma hissi ve göz bebeklerinde büyüyüp küçülme, telefonun parlaklığını kapattığım halde akşam olunca ışığın çok gelmesi, uykum olmadığı halde her dakika esneme, kulak çınlaması, çarpıntı, dilin bazı bölgelerinde uyusma baş agrısı gibi yer değiştiriyor bazen dilimin sağı bazen solu bazen ucu bazen kökü 1 dk sonra geçıyor, ağızda iltihap tadı bir gün var bir gün yok, kelimeleri karıştırma kurumadı yerine soğumadı demek, vücutta ve yüzde seğirme, geniz akıntısı, konsantre olamama 5 saniye sonra dikkatim dağılıyor, bir kac dk yada saat önce yaptıklarımı unutuyorum

Son düzenleme:
doktor olmadiginizi tahmin edebiliyorum ama bi fikir belirtin
Mr çekilmesini önerir muhtemelen doktor, nörolojiden randevu alın bence. Bende migren var yıllardır, Mr temiz çıkmıştı, artık onunla yaşamayı öğrendim, tetikleyici olabileceklerden uzak durmaya çalışıyorum, uykusuzluk/çok uyumak, açlık ya da öğün atlamak gibi.

yani benim anlattiklarim migren mi?

bende 2 senedir gitmedigim Doktor kalmadi. Basimin sag tarafi ve gözüm felaket bir sekilde agriyor. Mr cektiler o da Temiz cikti . Senin kisi stresten olabilir cok mu yoruyorsun kendini?

bende 2 senedir gitmedigim Doktor kalmadi. Basimin sag tarafi ve gözüm felaket bir sekilde agriyor. Mr cektiler o da Temiz cikti . Senin kisi stresten olabilir cok mu yoruyorsun kendini?
Bende aynıyım bliyormusun sağ taraf sağ göz sağ şakak geçmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…