miğde bulantısı,halsizlik,baş dönmesi:(((

meraklxix

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2006
1.534
154
3 gündür aşırı derecede miğde bulantısı,baş dönmesi,halsizlik,yorgunluk oluyor.3 gün önce iğne vurulmuştum.kan uyuşmazlığımız için ertes günü doktoru aradım olabilir dedi ama hala devam ediyor.karın ağrılarım da var birazcık miğdemi bozmuşum korkuyorumda kafamçokkarıştı normal mi acaba yaa:çok üzgünüm: bebişimin hareketleri azaldı iğneden sonra :çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun.....
doktorun olabilir dediğine göre demekki normalll
bebek hareketleri zaten gün gün aynı olmuyoki...
canını sıkma...... düzelir.............a.s.

üzülme canım zaten 35 haftalık olmuşsun nerdeyse, bebeğin yeri daraldı..
artık eskisi gibi hareket etmez canım benim..
kafanı takma psikolojinide bozuyosun.. bebeğinide strese sokuyosun....
hiç bişey olmaz allahın izniyle...:teselli:

tatlım bende iğne oldum endişelenme iğneden değildir. oluyo öyle bebişlerin hareketleri bazen azalabiliyo. ben demir hapını içmediğim zaman halsizlik filan oluyo genelde... canını sıkma hayatım herşey yolundadır ...

demir hapımı alıyorum ama benim kanım düşüktü pazartesi olmazsa ölçtürüyüm tekrardan.dün ayaklarımın altı mosmor olmuştu.birazda elfamlımıyım neyim.

canım benim bebeklerimizin hareketleirnin azalması bence normal
cunku yawrularımızın hareket edicek yerş kalmadı kiii..
sorun yoktur sen merak etme

canım benim gecmiş olsun stresin gecmiyo bi muayeneye git bence ama hareket hiç mi etmiyor arasıra ediyor mu

geçmiş olsun cnm.. bişey yoktur inş. ama şikayetlerin devam ederse bir doktoruna danış bence :teselli:

çok saolun arkadaşlar yaa hareketlerini sayıyorum zaten.ama miğde bulantımın baş dönmesinin nedeni açlıktanmış yaa (( aç olduğumu hiç hissetmiodum ama.çok su içiyodum meyve karpuz filan açlığımı yatıştırıyomuşumm.bebişmde ondanmı acaba hareket etmiyodu.dün akşam yedim kendime geldimm..2 gün aç bitap dolaşmışım yaaa senağlama

ahh canım beee tabiki açlıktan oynamıyodur garip...
bebekler anne açken yorgunken ve hareket halindeyken çok fazla oynamazmış...a.s

dün farkına vardım canım yaa bilsem aç bırakırmıyımm.aç olduğumu hissetmiyodum dün artık eşim zorladı yarım ekmek yedim.canım bebeğim benim yaa aç aç 2 gün gezmişmi senağlama

gecmis olsun canim
benimde bugun gozlerimin onunde sole bi 10 tane falan yildiz vardi bole habire donuyordu
gozlerimin onunda
bas donmesi bile oluyor arada

gecmis olsun canim .. ikinizede..
bu günlerde kendimize cok dikkat etmeliyiz .. en ufak biseyden etkileniyolar artik..

canım çok gecmiş olsun...dikkat et kendine...malum havalarda sıcak, insan çok halsiz kalıyor....bebiş hareketleri zaman zaman azalıyor...bazen hiç olmuyor...
kendinide aç bırakma...meyve yemekle olmuyor demekkii bebişler adam akıllı yemek bekliyor bizden

canım çok dikkat et kendine çok geçmiş olsun.sen acıkmasandaa sabah öğleni ihmal etme canımm ufak ufakta olsa bişiler yemeye çalış canım benimm. artık büyüdüler tabii yetmiodur onlara az yediğimiz zaman:)))öpüyorum canımm mucks...

Kızlar geçmiş olsun. Benimde canım bir şeyler yemek istemiyor. Sadece meyve yemek istiyor. sıcaklardan olsa gerek. Zorlayıp yediğimde ise miğdem bulanıyor. Off bir doğursam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…