midemden bıktım artık:(

aydirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
169
1
kızlar 8 hafta 4 günlük hamileyim şikayetlerim gittikçe çoğaldı.son 4-5 gündür ne yesem çıkarıyorum ve iştahımda kapandı bir şey yemeye içmeye korkuyorum:1no2: doktorum bu dönemde şikayetler ağırlaşabilir dedi ama bir ilaç vermedi. bir yakınım bu durumlarda doktor vitaminsiz kalmamak için bazı ilalçar veriyor dedi. kafam karıştı deneyim edenlerden paylaşım rica ediyorum:çok üzgünüm:

gecmis olsun canim.
benimde baslarda midem bulaniyodu ama hic cikarmadim, doktorum vitamin hapi bana basindan beri veriyor.
mide bulantim icin ben eczaneden bileklere takilan bandlardan aldim, tr de var mi bilmiyorum, bana cok iyi gelmisti. akupunktur efekti veriyormus, bi sor istersen.
tekrar gecmis olsun.

canım doktorum bana sadece folik asit verdi.bahsettiğin banttan burda varmı bilmiyorum ama benim pek bulantım olmuyor genelde çıkarıyorum ve iştahım azaldı süt,portakal suyu içemiyorum..:1no2:

canım aynı sorun bende de var her haftasonu serum takılıyor bana hatta böyle giderse hastaneye yatıracaklarını söylüyorlar canım bence bir idrar tahlili falan yaptır idrarda keton çıkarsa serum falan takıyorlar biraz rahatlatır seni

canım aynı sorun bende de var her haftasonu serum takılıyor bana hatta böyle giderse hastaneye yatıracaklarını söylüyorlar canım bence bir idrar tahlili falan yaptır idrarda keton çıkarsa serum falan takıyorlar biraz rahatlatır seni
canım dün doktoruma gittim serum bağlattı daha kötü olursan hastaneye yatman gerekebilir dedi.şimdi biraz daha iyiyim bulantı hapı verdi.idare etmeye çalışıyorum:dilcikar:

geçmiş olsun. ben tam 6 ay bulantı kusmayla mücadele ettim. şu an 35 haftalık hamileyim haftada bir sabahları kusuyorum :) umarım seninki en kısa zamanda geçer.

canım benim dr da bana ilaç olarak sadece folik asit verdi başkada ilaç vermedi senin miğde bulantıların felan her hamilenin başına geliyor üzülme geçicektir...

X