Midem geri yapışacak hissi ..

Ama diyetisyene gidiyorsanız uymanız gerekir,birden azaltırsanız,diyetisyen azaltınca dahada minik porsiyonlar tüketmeniz gerekecek kilo vermek için. Buda sizi daha zora sokar diye düşünüyorum.
Ben iki öğünü kilo almaya çok müsait olduğum için ve ara öğün tüketirsem ağzım boş durmayacak,bunu bildiğim için uyguluyorum,bu sayede 17 kilo verdim kısa zamanda. Sporda yapıyorum tabi. Sizde vaktiniz varsa yürüyün derim.
Pul biber metabolizmayı hızlandırıyor,mideniz rahatsız olmuyorsa devam edin derim.
3 gün çok kısa bir süre. Sürekli tartılmayın,regl döneminde fazla bile çıkacaksınız ,moraliniz bozulur. Korumadayken hergün tartılırım ben,kilo vermeyi hedefliyorsam haftada 1 tartılırım,daha motive edici oluyor emin olun. Aksi halde demotive olabilirsiniz.
Anladım canım benim İlk gün bütün verdiklerini yiyebiliyordum canım ama şuan doyuyorum :KK70:

Vallahi çok fazla tepki verdi :)) doğru diyorsunuz önceden çok yiyordum o yüzden şimdi tempoya girince birazcık yoruldumydım ama hissedebiliyorum yemek yemem bile azaldı bu bir kaç gün de
Alışırsınız zamanla kilolar gittikçe daha da severek diyet yaparsınız. Aman sporu ihmal etmeyin çok önemli.

Diyetisyen ne verdiyse porsiyon ve olcu olarak ona uymalisiniz yoksa daha azini yiyerek daha kilo veririm gibi bir mantik yok.Metabolizmanizi devamli ayakta tutmak icin 6 ogun verdi bana diyetisyen.Olculeri ogunleri tam nasilsa oyle yiyin.Bir de arada b vitamini alin.Ben diyetteyken 2 gunde 1 aliyorum.Iyi geliyor toparliyor.Sporu mu abartiyorsunuz acaba birde bu geldi aklima.

Diyetisyen ne verdiyse porsiyon ve olcu olarak ona uymalisiniz yoksa daha azini yiyerek daha kilo veririm gibi bir mantik yok.Metabolizmanizi devamli ayakta tutmak icin 6 ogun verdi bana diyetisyen.Olculeri ogunleri tam nasilsa oyle yiyin.Bir de arada b vitamini alin.Ben diyetteyken 2 gunde 1 aliyorum.Iyi geliyor toparliyor.Sporu mu abartiyorsunuz acaba birde bu geldi aklima.
Ama canım bazı öğünler bazı şeyleri yiyesim gelmiyor yani mesela hepsini yiyorum tek çorba yemiyorum ya da hepsini yiyorum tek sebze yemiyorum ondan sonra spor yapıyorum ama dün birazcık fazla yüklendim sanırım oda bir durdan spor yaptım zaten öyle koşu vs yapmadım

Ama canım bazı öğünler bazı şeyleri yiyesim gelmiyor yani mesela hepsini yiyorum tek çorba yemiyorum ya da hepsini yiyorum tek sebze yemiyorum ondan sonra spor yapıyorum ama dün birazcık fazla yüklendim sanırım oda bir durdan spor yaptım zaten öyle koşu vs yapmadım

Corba zaten 1 dilim ekmege esdeger.Yani bana ogunlerde 2ser dilim ekmek veriyor.Ben bunu ekmek grubundan degistirerek yiyorum.Ekmek grubu ekmek,makarna,pilav ve corbadan olusuyor.Mesela aksam 2 dilim ekmek yerine 1dilim ekmek 1 kepce corba ictim.Yemekten 1 saat once 1 avuc leblebi ve yesil cay var mesela.Spora hemen adiri yuklenmeyin.45 dk yuruyus ilk zamanlar icin ideal.Basladik bir ise umarim devami gelir ve kilo veririz :)

Corba zaten 1 dilim ekmege esdeger.Yani bana ogunlerde 2ser dilim ekmek veriyor.Ben bunu ekmek grubundan degistirerek yiyorum.Ekmek grubu ekmek,makarna,pilav ve corbadan olusuyor.Mesela aksam 2 dilim ekmek yerine 1dilim ekmek 1 kepce corba ictim.Yemekten 1 saat once 1 avuc leblebi ve yesil cay var mesela.Spora hemen adiri yuklenmeyin.45 dk yuruyus ilk zamanlar icin ideal.Basladik bir ise umarim devami gelir ve kilo veririz :)
Anladım kuzum hemen h men aynı şeyleri yapıyoruz :)) sen kaç kilosun

Anladım kuzum hemen h men aynı şeyleri yapıyoruz :)) sen kaç kilosun

Ben baya bi kiloluyum.88 kilo.Gerci boyum da 1.80.Ideal kiloma 13 kilo var.Diyetisten 3 -4 ayda hallederiz dedi ama polikistik over var.Bakalim spor yapiyorum haftanin 5 gunu bu yuzden.

Ben baya bi kiloluyum.88 kilo.Gerci boyum da 1.80.Ideal kiloma 13 kilo var.Diyetisten 3 -4 ayda hallederiz dedi ama polikistik over var.Bakalim spor yapiyorum haftanin 5 gunu bu yuzden.
Bende 1.65 kilom 80 :KK43: nasıl bir diyet uyguluyorsun atar mısın bana benziyor mu diyetlermiz

X