midem ağrıyor?

silaa122

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
52
-23
21
dün regl oldum regl ağrısından kıvrandım , (ilk defa bu kadar ağrıdı normalde ilaç içerim geçer) neyse ilk once majezik , bi kaç saat sonra arveles içtim geçmesi için neyse cok sonra etki etti ama akşama doğru midem ağrımaya başladı normal olarak , ertesi gün yani bugun geçer diye umuyordum fakat geçmemiş , birde bugun böyle ağrı gibi değilde sanki oramda birşey varmış gibi hissediyorum nasıl anlatsam bilemedim , hafif bi sğrı var ve sanki oramda birşey var anlatamadim kusura bakmayın . Nasıl geçer bu agrı bildiginiz yöntemler varmı?

arvales bir keresimde bende de yaptı aynısını. doktora gittim doktora gitmeden önce soğuk süt ve ekmek yiyordum o biraz midemi rahatlatıyordu. bu arada majezik de arvales de çok ağır ilaçlar. arvalesi bile doktorum bana 12 saat gecmeden ikinciyi alma sakın demisti. bence siz de bir doktora görünün

Regl döneminde eğer ilaç iceceksen mide koruyucu kullan. Aldığın ilaçlar çok ağır. Parol dene. Doktora gitmeyi de ihmal etme, miden sana bir şey anlatmak istiyor

Majezik mide ağrısı yapar çoğu zaman bir de iki ağrı kesici birden almisiniz .. iki tane almakla bir tane almak arasında çok fark yok kiloya göre miligrami ... Çok ağrınız olduğunda majezik alın ama mide ilacı ile birlikte alın çünkü mideniz hassas görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…