Mide bulantısı hamilelik belirtisi

geb

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2024
101
39
24
Hanımlar ilk defa böyle ağzıma affedersiniz kusmuk doldu bu acaba hamilelikte belirtisi mi yoksa sadece bulantı mı belirtisi

Sadece mideniz bulandı diye hamilesiniz denilmez. Test yaptınız mı

Hanımlar ilk defa böyle ağzıma affedersiniz kusmuk doldu bu acaba hamilelikte belirtisi mi yoksa sadece bulantı mı belirtisi
hamilelik belirtisi kusmadır ama her kusma hamilelik belirtisi değildir adet gecikmesi lazım kız bunları orta okulda öğrendik ya

hamilelik belirtisi kusmadır ama her kusma hamilelik belirtisi değildir adet gecikmesi lazım kız bunları orta okulda öğrendik ya
Pco olduğum için regl olmuyorum düzenli 55gün oldu hala gelmedi bu gün de bi anda öyle kusma olunca heves etmekte istemedim

Pco olduğum için regl olmuyorum düzenli 55gün oldu hala gelmedi bu gün de bi anda öyle kusma olunca heves etmekte istemedim
Bence hemen bi kan testi yaptır nolur nolmaz benim hamilelik bulantım sabah bulantısı olarak başlamıştı bianda öyle kusturur mu bilmiyorum ama

Usutmus olabilirsin hamilede olabilirsin mideyi de bozmus olabilirsin ama tek başına kusma mide bulantısı hamilelik belirtisi değil

Bende
Pcosum 5 ay adet olmadı mı bilirim stress yapma öncelikle kilo varmı bilmiyorum ben bir kaç kilo verdim hemen regl düzene girdi ben şekerede yakalandım pcos yüzünde 3 4 yıldır düzene girdi stres çok etkiliyor ya

Var maalesef 8-9 kilo verdim ama yine de düzene girmedi anlamadım

Var maalesef 8-9 kilo verdim ama yine de düzene girmedi anlamadım
Ben 96 felan gördüm sonra baharatcida ise girdim açlık otu kullandım 91 kadar düştüm sonra düzene girdi sonra geri aldım 93 vs oldum düğün günü gene verdim hatta gelinlik boldu sonra geri aldım 94 du kilom hamile kaldım da yeni hamileyim zaten

Yaa maşallah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsini.
Ben 96 dıydım şimdi 85-87 arası gidip geliyorum ama hala düzenlenme olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…