mide bulantı YOK kasıkta sancı YOK akıntı YOK göğüsde sızı YOK adet YOK bebiş oda yok

Miryem

Süüüüpriz bebiş
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.311
6
hiç bir gebelik bilirtisi yok adetim gelmiyor hiç bir sağlık sorunum yok ama testler hep negatifmafoldumben

canım idrar testlerine güven olmuyor bence sen bir kan testi yaptır hatta doktora görün hem adet olmuyorsan hemde hamile değilsen başka birşey olmak zorunda bence en kısa zamanda doktora görünmelisin.bazen gebelik belirti olmadanda olabiliyor inşallah hamilesindir canım

ben kizimda yanlizca gunum gecmesiyle test yaptirdim,hic bir belirti yoktu yani gun gecmesinin haricinde,hamile olabilirsin illa belirti olacak diye bise yok,doktora git en iyisini o soyler san,,hersey gonlunce olsun canima.s.

pazartesi doktoruma gidicem Allahım bir sürpriz olsada hamile olsam daha 10 aylık evliyim ama çok istiyorum bebişsenağlama

ben kizimda yanlizca gunum gecmesiyle test yaptirdim,hic bir belirti yoktu yani gun gecmesinin haricinde,hamile olabilirsin illa belirti olacak diye bise yok,doktora git en iyisini o soyler san,,hersey gonlunce olsun canima.s.

ama idrarda çımadı tam 9 gün geçti günüm

canım bencede pazartesi mutlaka doktora gözük.kan testi filan yapar, muayane eder.hem arkadasların dediği gibi illa belirti olacak diye bir sey yok.benim kayınvalidemin bir tanıdığı tam 7. ayında öğrenmiş hamile olduğunu.saka gibi ama gercek. bende gördüm tanıyorum.toplu bir bayan ve her ay düzenli adet olmuyormus.arada bir karını agrıyormus,ama gazdır diye gecistirmis.sonradan bir yakınının uyarısı üzerine doktora gidiyor ve 7 aylık hamile olduğunu ögreniyor ve 2 ay sonrada bebişini kucagına alıyor.:uhm:

ay inanamıyorum yaaa şaka gibi, ben de istiyorum öğrendiğimde 2-3 aylık olsa azıcık beklesek sonra o hemen gelse

hiç bir gebelik bilirtisi yok adetim gelmiyor hiç bir sağlık sorunum yok ama testler hep negatifmafoldumben

Canım bende 2.bebeğimi istiyorum 2 senedir olmuyor.Adet olmayı bekliyordum bu ay, klomen tdavisine başlayacağım çünkü.Ama olmadım,tam 11 gün geçti.8 gün geçtiğinde test yaptım 2 tane negatif çıktı.:sm_confused:Aynen senin gibi hiçbir belirtimde yok,sık idrara çıkmaktan başka.Bebekte yok,kafam allak bullak oldu.-tatlicadiarzu-Bende salıya olmassam hala dk.gitmeyi düşünüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…