MHRS randevu gözükmüyor

Ceyda ayart

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2023
53
17
25
MHRS üzerinden randevu aldım ama gözükmüyor. Diş hastanesinden randevu aldım şimdi o randevu gözükmüyor. Arıyorum bilmiyoruz diyorlar. Kızlar sizin başınıza böyle bir şey geldi mi hiç? Ne yapmalıyım

Aynı hatayı bende yaptım. Son adımda randevuyu onayla dememişim. Randevuyu 7-8 gün sonraya aldım zannediyordum baktım randevu gözükmüyor. Onaylamamisim tekrar ileri tarihe aldık.

Son adıma kadar gitmemiş olabilir misin benim gibi o_O

MHRS üzerinden randevu aldım ama gözükmüyor. Diş hastanesinden randevu aldım şimdi o randevu gözükmüyor. Arıyorum bilmiyoruz diyorlar. Kızlar sizin başınıza böyle bir şey geldi mi hiç? Ne yapmalıyım
Bende uygulamadan aldım gözükmedi. Bekledim bir kaç gün düşmedi meğer güncelleme geldiği için randevu aldığımız zaman randevuyu onaylamaya basmadan çıkmışım. Sonraki aldığım randevular öyle yapınca gözükmeye başladı.

Aynı hatayı bende yaptım. Son adımda randevuyu onayla dememişim. Randevuyu 7-8 gün sonraya aldım zannediyordum baktım randevu gözükmüyor. Onaylamamisim tekrar ileri tarihe aldık.

Son adıma kadar gitmemiş olabilir misin benim gibi o_O
Aynı hataya düşüyor sanırım çoğu kişi. Uygulama güncellendiği icin

24 saat önce onayla bildirimi geliyor tekrardan eğer onu onaylamaz iseniz otomatik iptal oluyor randevunuz

X