Mfk yöntemiyle hamile kalan varmı

lkjhg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2023
105
23
24
Merhaba hanımlar 5 yıllık evliyiz çok şükür Allah'a hiçbir sorunumuz yok sürekli takip ettiğim Mehmet Fatih Karslı hocamızın durumlarini gördüm mfk bebeklerini paylaşıyor bir kaç gün önce görüştüm eş paketi önerdi aldık kullanıp hamile kalan varmı acaba yorumlarınızı belirtirseniz çok sevinirim rabbim herkese nasip etsin

Ne icin verdi bunları yanı ne işe yarıyor
Takviyeler erkeklerde Sperm sayısı, sperm hızı ve ereksiyon için önerilen ekstratları içerir; kadınlarda yumurta kalitesi, büyüklüğü ve çatlaması için önerilen ekstratları içerir. Ayrıca gebelik için önemli olan vitamin ve mineralleri içerir. Temel takviyedir. Sağlıklı gebelik için özel sağlık problemi olmayan ailelere de önerilmektedir.

Takviyeler erkeklerde Sperm sayısı, sperm hızı ve ereksiyon için önerilen ekstratları içerir; kadınlarda yumurta kalitesi, büyüklüğü ve çatlaması için önerilen ekstratları içerir. Ayrıca gebelik için önemli olan vitamin ve mineralleri içerir. Temel takviyedir. Sağlıklı gebelik için özel sağlık problemi olmayan ailelere de önerilmektedir.
Anladım cok teşekkürler bende istiyorum da 1 sene dolmasını beklıykrum kasım aralık gibi hamile kalamazsam konusmak istiyorum sağolun

Anladım cok teşekkürler bende istiyorum da 1 sene dolmasını beklıykrum kasım aralık gibi hamile kalamazsam konusmak istiyorum sağolun
Rica ederim bende 5 yıldır bekliyorumm inşallah bunları kullanmana gerek kalmaz iyi haberleri alırız 🙂zaten Instagram dan yazınca hemen cevap veriyor

Hiç doktora falan gittinizmi acaba bir sıkıntı falan varmiydi
Yok eşimde sperm testı verdı normal cıktı bende alttan muayenemı oldum hormon testı verdım 2 kere catlatma ığnesi vuruldum işe yaramadı ama en sonkş adetımden sonra 31 temmusfa hsg de cektırdım doktorum 6 ay deneme suresı verdi artık bundan sonra bakalım

Yok eşimde sperm testı verdı normal cıktı bende alttan muayenemı oldum hormon testı verdım 2 kere catlatma ığnesi vuruldum işe yaramadı ama en sonkş adetımden sonra 31 temmusfa hsg de cektırdım doktorum 6 ay deneme suresı verdi artık bundan sonra bakalım
Hsg bendende istediler de çok korktum ya nasıl birşey çok acı veriyormu

Hsg bendende istediler de çok korktum ya nasıl birşey çok acı veriyormu
Anestezisiz cesaret edemedım iyikide cektırmemısım cunku amelıyathanede cekıyorlar psıkolojıkman ınsan oraya gırınce gerılıyor anestezıyı aldıktan sonra zten gozumu odada actım sonrasında agrı falan hıcbırsey olmadı bence cektırın yanı benım sonuclarımda temız cıktı ama tıkanıklım falan bırsey varsa gebelıge engel oda cektırmenızı tavsıye ederım yanı

Merhaba hanımlar 5 yıllık evliyiz çok şükür Allah'a hiçbir sorunumuz yok sürekli takip ettiğim Mehmet Fatih Karslı hocamızın durumlarini gördüm mfk bebeklerini paylaşıyor bir kaç gün önce görüştüm eş paketi önerdi aldık kullanıp hamile kalan varmı acaba yorumlarınızı belirtirseniz çok sevinirim rabbim herkese nasip etsin
Doktor mu bu kişi. Instagram'da kendi urununu mu satıyor ? Keşke doktorunuzla konussaydiniz.

Evet doktor hatta bir ara Hatay'da da görev yaptı o zamanda muayene olmuştum ama şu an Ankara'da olduğu için gidemiyorum
Hakkınızda hayırlısı olsun. Allah nasip etsin sağlıksıni. Ben her zaman kendi ürünlerini satan insanlardan korkuyorum. Size şifa olur inşallah. Az buz para değilmiş çünkü 16 bin...

Hakkınızda hayırlısı olsun. Allah nasip etsin sağlıksıni. Ben her zaman kendi ürünlerini satan insanlardan korkuyorum. Size şifa olur inşallah. Az buz para değilmiş çünkü 16 bin...
Amin teşekkür ederim ya aslında bugün çevremde bir iki kişiyle daha konuştuk kimisi mantıklı bulmuyor bende çok kararsız bir insanim hani bin defa düşünüp bir defa yaparım yani mantikli degilmi sizce bosami umutlanmis olurum düşüncenizi paylaşırsaniz sevinirim aslında

Amin teşekkür ederim ya aslında bugün çevremde bir iki kişiyle daha konuştuk kimisi mantıklı bulmuyor bende çok kararsız bir insanim hani bin defa düşünüp bir defa yaparım yani mantikli degilmi sizce bosami umutlanmis olurum düşüncenizi paylaşırsaniz sevinirim aslında
Gerçekten doktorun adını duymadım. Ama doktor olup kendince karisim üretip bunun ticaretini yapanlara tamah etmiyorum, ya daha kötü olursa diye korkarım, Bu benim görüşüm. Siz bir kere almışsınız. Şifa olsun diyip için. İçeriğini araştırın. Tek tek bakın. Sorgulama sitesi var tarım ve hayvancılık onayı var mı diye sorgulatin.siz tedbirinizi alın taktir Allah'in inşallah ise yarae paranız da yanmaz. Ha fikrimi soyleyeyim 16 bin ona veregime bilmiyorum denediniz mi ama aşılama yapardım diye düşünüyorum.

X