Mfk yöntemi bayanlar

Ayy resmen bebiş geliyorr inşallahh 😍😍 3 yıldır deniyorum demişsin bi sorun varmıydı yoksa bi sorun yokken mi olmadı o kadar zaman merak ettim ve çok sevindimm kesin var ya ne güzel bi haber Rabbim bize de nasip etsin inşallah🫣 bi de bu Ay olsun diyr bişey denedin mi canım
Yaa inşallah çok haycanlıyım sabah ilk idrarla tekrarlayacam. Bende çikolata kisti problemi var canım 2 kez ameliyat oldum amh değerim 1 lerde o yüzden olmuyordu. Bu ay sadece mfk man ve women plus kullandım başka hiç bişey yapmadım hatta sadece 3 kez ilişki oldu geçen ay aşılama yapmıştım tutmayınca herşeyi boşvermiştim. 🙏🏻
Ben de geçen ay kullandım 15 gün kad

Ooowww silik şekilde var inşallah pozitif olur çok güzel 🙏😍😍
Yaa in yarın sabah ilk idrarla yapacam birde 🙏🏻😍

Yaa inşallah çok haycanlıyım sabah ilk idrarla tekrarlayacam. Bende çikolata kisti problemi var canım 2 kez ameliyat oldum amh değerim 1 lerde o yüzden olmuyordu. Bu ay sadece mfk man ve women plus kullandım başka hiç bişey yapmadım hatta sadece 3 kez ilişki oldu geçen ay aşılama yapmıştım tutmayınca herşeyi boşvermiştim. 🙏🏻

Test yaptın mı canım

Yapınca yaz hemen bekliyoruz merakla umut olsun bize de🙏

Ben de eş paketi kullandım bu ay pazartesi adet olma günümdü. Tabi fsh falan yüksekti. Rutin oldu bu gecikmeler. Gönül istiyor umut olsn. Ama hamilelik belirtisi hiç yok .daha önce hamile kaldım çünkü

Ben de eş paketi kullandım bu ay pazartesi adet olma günümdü. Tabi fsh falan yüksekti. Rutin oldu bu gecikmeler. Gönül istiyor umut olsn. Ama hamilelik belirtisi hiç yok .daha önce hamile kaldım çünkü
Bende bu ay eş paketi kullandım ama suan reglim geliyor sanırım olmadı bidaha alıcam artık

kızlar bende eş paketi aldım 3-2 yontemını denedım bat 23 haziran 9 gün var bugün 21. günüm ve son ilişkiyi yapıcam ama inanılmaz gögüs hassasiyetim var . sizde durumlar nasıl

kızlar bende eş paketi aldım 3-2 yontemını denedım bat 23 haziran 9 gün var bugün 21. günüm ve son ilişkiyi yapıcam ama inanılmaz gögüs hassasiyetim var . sizde durumlar nasıl
Benim gögüs agrım hiç yok ama adette olmadım..zaten 3 2 ye fazla da uymadım tek aklımı karıştıran geçen salı gelen açık renk kahverengi leke.dedim yerleşme olabilir mi diye ama umudum yok

X