Mfk ürünleri

Valla bende düşünüyorum da sanki reklamdan ibaret gibi geliyo bana etkisi yorumları kararsızım ya

En son onu deneyelim dedk bizde bende işe yarayacağına inanmıyorum ama aldık kullanıyoruz 1 buçuk yıldır hiç hamile kalmadım doktora gittik eşimde sorun vardı herşey düzeldi çok güzel ama hala hamile kalamadım

Kızlar mfk ürünlerini kullanan var mı eşimle bu ay eş paketi alıp kullanmaya başladık
Sadece o takviyeleri kullanıp 3 4 kez ilişkiye girmek yeterli olmuyor.. regl olana kadar 2+2 yani 2 günde bir ilişkiye girmeniz gerekiyor.. özellikle doktorum defalarca dedi dinlememiştim yumurtlama uygulaması test yapıp sonra bırakıyordum,sadece 1 ay 2+2 devam ettirdim reglin birinci gününden itibaren sayıp 21.ci gün degerlendirdik o ay hamile olduğumu öğrendim.

Çok sevindim adınıza sağlıkla kucağınıza alın inşallah mfk yöntemiyle hamile kaldınız dimi yanlış anlamadıysam

Mfk eş paketi kullandım, 4.ayımda hamile kaldım, kullandığınız ürünler kimyasal olmadığı için hiç tereddüt etmedim, hatta bağışıklığıma bile iyi geldi

Mfk eş paketi kullandım, 4.ayımda hamile kaldım, kullandığınız ürünler kimyasal olmadığı için hiç tereddüt etmedim, hatta bağışıklığıma bile iyi geldi
Allah hayırlı etsin ben de aldım. Bu hafta ama sanki adet olacakmışım gibi geliyor zaten adetime 10 gün kala geldi bugün 21. Gün doktorun dediği gibi 21. Gün uygulamasını yapmamız gerekiyor mu . Bir de adet olana kadar mı 2+2+2 şeklinde yapacağız öyle mi. Yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar mfk ürünlerini kullanan var mı eşimle bu ay eş paketi alıp kullanmaya başladık
Ben bir aylık eş paketi kullandım advictor ile birlikte. 33-35-37 günlerde adet oluyordum takviyeler sayesinde 28 günde adet olmaya başladım. Bu ay da ek olarak adendo ve athena kullandım şimdi sonuç bekliyorum. 14 Ekim bat

Bende mfk hamile kaldım..ama malesef kürtaj oldum..2 ay sonunda öğrendim..sık sık ilişkiye girmek 3 2 deneyin olucak

Merhaba bizde 3 ay eş paketi kullandık 1ay da geçti gebelik olmadı ama kendimi daha iyi hissediyorum sonuçta bi sürü vitamin alıyosunun ve vucüdun vitaminede ihtiyacı var aonra klomen çatlatma iğnesi kullandık kist oluştu malesef şimdide advictor aldım kisti yok etmesine destek bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…