MFK EŞ PAKETİ

Eş paketi hangisini aldın problem.neydi
Belirli bi nedeniniz yok herşeyimiz normal ama 10 aydır gebelik olmuşmadı. Çatlama iğneleri vs de denedik tutmadı. En son Mfkyı uzun zamandır takip ediyordum denemek istedim. Aylık olarak aldım eş paketini belki hamile kalırım diye ek olarak pcoson Plus ve azoperm tavsiye ettiler. adetten sonra bakmıştım 20 gün kullandım adet oldum. Şimdi devam ediyorum tekrardan aylık sipariş verdim regl olunca. Bizde durum böyle sizin sorun neydi?

Belirli bi nedeniniz yok herşeyimiz normal ama 10 aydır gebelik olmuşmadı. Çatlama iğneleri vs de denedik tutmadı. En son Mfkyı uzun zamandır takip ediyordum denemek istedim. Aylık olarak aldım eş paketini belki hamile kalırım diye ek olarak pcoson Plus ve azoperm tavsiye ettiler. adetten sonra bakmıştım 20 gün kullandım adet oldum. Şimdi devam ediyorum tekrardan aylık sipariş verdim regl olunca. Bizde durum böyle sizin sorun neydi?
Bende de pcos var sol tüp de kapali 2 kere catlatma iğnesi denedik olmadı 2 kere tüp bebek denedik ilki kimyasal oldu diğeri tuttu düşük yaptım malesef şimdi doğal yoldan denemek istiyorum inşallah nasip olur ikimize de 🙏

Bende de pcos var sol tüp de kapali 2 kere catlatma iğnesi denedik olmadı 2 kere tüp bebek denedik ilki kimyasal oldu diğeri tuttu düşük yaptım malesef şimdi doğal yoldan denemek istiyorum inşallah nasip olur ikimize de 🙏
İnşallah 🙏 hamile kalmak için tek tüpünüzün açık olması yeterli. Size de pcoson verirler muhtelemen bence denemekte fayda var. En az tüp bebek kadar etkili olduğunu söylüyorlar

Merhaba ben de 13 haziranda kullanmaya başladım 3 Temmuz da adet gördüm 3 aylık eş paketi aldık biz bakalım ilaçları içmeye devam ediyoruz hamilelik durumu olursa yazarım 😘🙏🏻
Hadi inşallah🙏 bende 27 haziranda başladım 17 Haziran da regl oldum 2. Pakete başlıycam. Haberleşelim lütfen 🥰

Mfk 3 ay ilaç kullanımı 3 ay dinlenme süresi veriyor ve kesin net olarak hamilelik oluşacağını söylüyor bu bana güven verdi nedense tabiki önce Allah’a sonra ilaçlara güveniyorum benim sebepsiz 2 aşılamam da başarısız 🥹
Bende 2 kez yumurta büyütme ve çatlatma denedim olmadı doktor aşılama önerdi ama öncesinde Mfk yı denemek istedim. Aşılamada oran %15 çok düşük geldi. Bizimde sebepsiz hakkımızda hayırlısı olur inşallah 🙏🙏🙏

Merhabalar Mfk eş paketiyle gebe kalan var mı? Ne kadar zamanda gebe kaldınız?
Almadan önce mutlaka durumunuzu yazın onlara, tavsiye ettikleri paket neyse onu alıp kullanın. Benim arkadaşım aldı 3 ay kullandı hiç bir gelişme olmadı sonra tekrar alacakken sormuş yanlış paket almışlar meğer, baya üzülmüştü kocasının ihmali olduğunu söyledi, o bahsedince ben hallederim sipariş veririm demiş o da kocasına güvenmiş neyi aldıysa birlikte kullanmışlar :)) Velhasıl hiçbir fayda görmediler hala deniyorlar

Bende 2 kez yumurta büyütme ve çatlatma denedim olmadı doktor aşılama önerdi ama öncesinde Mfk yı denemek istedim. Aşılamada oran %15 çok düşük geldi. Bizimde sebepsiz hakkımızda hayırlısı olur inşallah 🙏🙏🙏
Evet aşılamada çok düşük gerçekten normal ilişkiden farkı yok

X