Selülit Mezoterapi mi Vela shape gibi ultrasonik uygulamalar mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

sln06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2011
12
0
Arkadaşlar, bu yöntemleri deneyenlerin yorumlarını bekliyorum. Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirimm

Velashape harika bence selülitlerime çok iyi gelmisti Mezoterapi ona destek olarak yaptirabilirsin ben bu işlerle çok ugrasan birisi olarak bir çok yeri gezdim ama Nişantaşı Sculpture tavsiye ederim

ben de velashape ile muhteşem sonuçlar aldım kızlar. ben de çok uğraştım, çok gezgim. istanbulu bilmiyorum ama izmirde serenayı tek geçerim. herkes sonuçları yazsın tatlışlar :)

zayıflamaya destek şart, sadece diyet ile olmuyor maalesef. selülitlerde de etkili.

ciddi bir kilo sorunu yoksa bacak sekillendirmede lazer lipo mu velashape mi?

ben de yeni başladım,bir seans yaptırdım,gelişmeleri yazıcam.
haftanın bir günü velashape,selülit masajı ve haftanın 3 günü spor yaparak devam ettirmeyi düşünüyorum. beslenmeme dikkat ediyorum,bağırsaklarım tembel,onun için de eczaneden aldığım probiyotiği hergün keçi yoğurduna karıştırıp tüketiyorum,iyi geldi. 2 lt su içmeyi de ihmal etmiyorum.3 kilo fazlam var o kadar. önemli olan istikrar göstermek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…