Bebek Beslenmesi mestil kullananlar fikirleriniz??

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mirisa

❤❤❤
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
334
8
36
15 günlük bebeğime bugün doktor mestil verdi acaba kullananlar nasıl memnunmu? damla damla vererek gazı nasıl gidereceğiz ne kadar etkili kızlar acaba kullananlar fikir verir mi??:emir_bebek:

Canım ben kızıma kulanmıştım ama hiçbir faydasını görmedim gerçi hiçbir gaz ilacı fayda etmedi bize sadece sab simplex azda olsa rahatlattı

bizede doktor 1 aylıkken vermişti hiç faydası olmadı biraz zinco rahatlattı bizede umarım bi an önce kurtulursunuz gaz derdinden

esasında benim bebeğimin gaz sorunu yok alttan çıkarıyor kendi kendine ağızdanda çıkarmıyordu fakat doktor karnı çok sert deyip yazdı.. bebeğim hiç huzursuzlanıp ağlamıyordu bile.

kulaanmayın onu bence bu tür ilaçların hiç faydası olmuyor benim bebeğim şu an 6 aylık ilk bir ay gazdan hep bağırdı zinco metsil kulaandım baktımki faydası yok bıraktım kullanmayı size tavsiyem rezene için bebeğe verin

ağızdan gaz çıkaramıosa kesinlikle rezene içir faydasını göreceksin bnm oğlum metsili içince rahatlıyordu fakat çok zorunlu olmadıkça içirmedim zaten sonrada düzene girdi çok şükür umarım seninkide en yakın zmnda düzelir birde metsil duyduğuma göre kabız yapıomuş

mestil çok rahatlattı benim oğlumu. sen de rahatlatacağına inan. ilk başlarda sürekli verdik ama ondan sonra sadece gazı olduğunu düşündüğümde verdim

haa ayrıca tadı çok güzel. oğlum yalana yalana içiyodu

metsilde kullandım zincoda hepsi boş biişe yaramadılar
çocuğum 5 ayı doldurana kadar bağırdı gazdan
anneler yiyip içtiğine dikkat etmeli bence rezene çayıda faydalı olabilir

zinco,mestil,sab simplex,nurse harveys,pankreoflat granül ve rezene kullandım ama hiçbiri işe yaramadı.en son gittiğim dr da bekle bikaç ay daha çekeceksin dedi.bende bekliyorum.oğlum 3 aylık.5-6 aylık olunca geçermiş,bekliyoz malesef.başka çaremiz kalmadı çünkü.inşallah sende işe yarar.her çocukta değişiyor çünkü..

bizde colinox kullandık fayda etmedi koliği varsa eğer bebeğinin arabayla akşamları gezdir yada fön makinasını yanında çalıştır çok etkili gerçi bizim kafa şişiyor ama bebek rahatlıyor bizde işe yaradı cnm proftan onaylı bu söylediklerim

bizde colinox kullandık fayda etmedi koliği varsa eğer bebeğinin arabayla akşamları gezdir yada fön makinasını yanında çalıştır çok etkili gerçi bizim kafa şişiyor ama bebek rahatlıyor bizde işe yaradı cnm proftan onaylı bu söylediklerim

bunları bende denedim gerçeken etkili oluyo
bide iki ayağını bileklerinden tutup karnına dğru yavaşça iterek masaj yapıyorum çok işe yarıyo

Benim kızımda iki ayını bitiriyor yarın dr. nurse harveys verdi ama hiç etkisi olmadığı gibi kızım tadından iğreniyor. Yarın kontrolde başka bişey vermesini istiycem ama kardeşimde çocuk dr. u o bu tip ilaçları sadece anne babayı psikolojik olarak rahatlatmak için verdiklerini yoksa faydası olmadığını söyledi artık onu da kullanıyorum.

benim dr bashekim yard. ve gaz icin ilac vs verilmesini pek onaylamiyor, cocugun gelisimini tamamlarken yasamsi gerken bir surecmis bu, birakin bagirsin dedi....buna dayanmak da cok zor ama napalim:KK43:

bende kızımda kulandım pek çok ilaç metsil zinco colinex hatta debrıdat surup panalgıne fitil hiçbiri faya etmedi 3,5 aylık olana kadar bagırdı yavrum.metsilin tehlikeli oldugunu biliyorum hatta recetede yazıyor kolık için kullanılmaz dıye.bagırsak dugumlenmesi bile yapıyomus diye söyledı hemsıre bı tanıdıgım

15 günlük bebeğime bugün doktor mestil verdi acaba kullananlar nasıl memnunmu? Damla damla vererek gazı nasıl gidereceğiz ne kadar etkili kızlar acaba kullananlar fikir verir mi??:emir_bebek:

sap simplex var doktorum verdi çook memnun kaldım ama metsilde iyidir onuda kullandım ...

X