Mesajlaşarak kazanç sağlamak isteyennn?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kutluhanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
16
3
29
selamlar sadece kadınların gelir elde edebileceği kendilerini göstermek zorunda olmadığı fake olarak profilleriyle bir apple ses ve mesaj yayıncısı olmak isteyenler varsa bana ulaşsın canım bacılarım, dünyayı bizler güzelleştiriyoruz...

Nedir bu, yeni bir dolandırıcılık türü mü? Bütn gün yazışıyoruz ama kimse bir kuruş para vermiyor😒
Detaylı bilgi vermek isterim elbette bu yüzden iletişim bilgisi bıraktım ancak güven sorunsalı söz konusu elbette ben de bir kadınım neyi nasıl kazandığımı paylaşmak istedim sadece uygulama da ses yayıncılığı yapıyorsunuz aslında ancak sizlere yazılan her mesajda arkadaş eklemediğiniz sürece 50-70-100 elmas şeklinde birikerek hesabınıza ekleniyor 5000 elmas 1 dolar yapıyor. uygulama da kullanıcı çok fazla olduğu için en azından günde 10 dolar 20 dolar biriktirebilirsiniz.

Bu işleri yapanlara, arazi olanlara bir şey denir de ben söylemeyeyim şimdi, siz kendinizi bilirsiniz. 🤗
herkesin şahsi görüşü kimin hayatında nasıl problemler var bilemeyiz bunun için yayıncılarımızdan birinin örneğini vermek isterim depremzede kendisi ve şu an bacağından dolayı aktif bir şekilde hayatta fiziksel olarak çalışma yapamıyor kendisi bu uygulamadan geliriyle hayatını idam ediyor. saygı duyduğumuz kadar saygınız. kastınızı anlıyorum ancak mesele bu değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X