Meryem süresi

Meryem suresi okuyamadim ama dua ederim size allah yardimciniz olsun. Saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Hanimlar haftaya transfer yapılacak Meryem süresi okuyabilir misiniz benim için?
rabbim yardimciniz olsun inşallah sağlıklı birsekilde hamile kalırsınız tutunur bebisler bir aksilik cikmaz benim size onerim bunu kenarada bir edin denenmis birsey çünkü transfer gününe kadar o gün bile hatta içinizden nekdr olursa rabbi yessir ve lâ tuassir rabbi temmim bil hayr oku anlami rabbim zorlastirma kolaylastir rabbim hayirli nasip et birde rabbi hebli minessalihin buda çok degerli ve önemli dua inşallah güzel geçer akla yardimciniz olan tekrar

Hep okuudgum dualar ama bazen unutuyor insan hatirlttigin için çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun canım . Sen yeni mi hamile kaldin

Hep okuudgum dualar ama bazen unutuyor insan hatirlttigin için çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun canım . Sen yeni mi hamile kaldin
ben ikisi arasında bisey 5 gün kaldi netlesmesine insalalh vardir takvimi merakimdan yaptim çok hoş durdu inşallah uğur verir de kaldirmam

Kızlar dün sperm alındı döllenme başladı bugün aradılar 5 yumurtadan 2si boş çıkmış 3 u döllenmiş iyi veya kötü sonuç olarak pazar günü haber verecekler inşallah olumlu olur

Kızlar dün sperm alındı döllenme başladı bugün aradılar 5 yumurtadan 2si boş çıkmış 3 u döllenmiş iyi veya kötü sonuç olarak pazar günü haber verecekler inşallah olumlu olur
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız

Kızlar embriyolarimdan 2 si bugün 16 kez bölünmesi gerekirken geç geliyor mus 10a bölünmüş bugün bekleyip yarın ona göre haber verilecek transfer yapılacak yada yapılmayacak şuan belli değil hiç böyle bı haber beklemiyordum bakalım embriyolarim bu savaşı kazanabilecek mi inşallah kazanır hepinizden tek tek dua istiyorum nolursunuz

İkinci tedavi süreci başladı ve transfer olumsuz sonuçlandı ve ben yine darmadaginim icim böyle hep ağlamaklı biri ağlasa da bende ağlasam diye bakıyorum . Hepinizin kandili mübarek.olsun bugün tekrar 41 Meryem suresi okuyacak kişi arıyorum.insallah bulabilirim Rabbim.herkesin gönlüne göre versin ne diyim

Ben sana bir tane okuyayım inşallah.
Çok üzüldüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…