Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Yakında hamile kalan veya bekleyen varmı
Yok canım ya ben bu ay basladım Allahın ıznıyle ıns kalırız meryem suresının 6. Gunundeyım adetım bıtelı 6 gun oldu ve macun yıyorum ıcınde ( hayıt tohumu ada cayı aslan pencesı cıvanpercemı corek otu bal ) ve yedıgımde kasımlarım da hareketlenme oluyo ıns hamıle kalırız

Y canim inşallah bende maydonoz süt buharınà oturdum bu ay birde Medine'den gelen bi elma dedikleri bişeyi suyunu kaynatıp içtim benim 5 yıl. Oldu senin kaç yıldır denemeler

Nedir kurallar uyarım insallah topigi okudum baştan sona kadar ama sen yinede hatirlatirsan iyi olur
Tamam canım listemiz tamamlanma aşamasında şuan biz yine de başladık bizim topik başka canım uyarsa oraya eklicem seni
OKUYACAĞIMIZ SURE
MERYEM SURESİ

*** GÜNLÜK 1 ARKADAŞIMIZA***
**** GÜNLÜK 41 TANE ****
OKUYORUZ

Üstüste 2 gün okuma yapmayanlar pasife alınmakla 3ncü gün listeden çıkarılır
Herkes en az 1 sûre okumalıdır

ben de gittim hastaneye pkolusun ddi ama bilmiyorum ki 2 yıllık evliyiz ve bildiğim ve önerdiğim bişe daha var bursada oturuyorum ve yine yaşadım arkadaşımın eltisinin çocuğu olmuyodu hastanede 2,5 yıl gitti geldi sonra 6 aylık bi tedavi uygulamışlar daha rahatsızlanmış kist yokken rahimde ilaçlardan dolayı kist olmuş bizim bi deva lokman var bursada ona götürmüş arkadaşım an fazla iki ay demiş bir kavanoz bal be bir bitki çayı ilk ay vücudun temizlenicek çok fazla kanaman olabilir demiş doktor 2. ay hamilesin inşallah ve aynen de öle oldu ikinci ay hamile vedeeeeee ikiz yaniii hayırlısı ben de gittim içiyorum ümitliyim arkadaşım götürdü konuştuk hormon testi sonuçlarımı gösterdik inşallah ya inşallah RABBİM herkese versin hayırlı evlatt
canım merhaba çok yıllar geçmiş üstünden ama inşallah hala giriyorsundur burya.. bende bursada yaşıyorum 9-10 aydır hamile klamıyorum malesef kime gitmiştiniz acba yardımcı olursanız çok çok sevinirim... meryem suresine de başlıycm inşallah bakalımm nasip

Kızlar ilk hamileliği mde bende okuyorum şimdi ikinciyi istiyoruz dün başladım okunmaya hayırlısı inşaallah

Merhabalar. Bende cok duydum meryem suresini. Ama her sayfada farkli bilgi yaziyor. Kimi sayfada umre veya hacdan hurma 41 getirtip 41 inide baskalari okuyup sizin ve esinizin yiyecegi yaziyor.
Kimi sayfada hurmani herbirine sizin okuyup esinizle birlikte yiyeceginiz yaziyor. Kimi sayfada da hurmasiz 41 gun okunacagi yaziyor. Hangisi daha sogru karar veremedim. Ve herkesin okumasi sartmi. 41 inide ben okusam olmuyormu merak ediyorum?

kızlar merhaba son durumunuz nedir hamile kalanlar oldu mu? Rabbim tez zamanda hepimize sağlıklı hayırı evlat versin inşallah

kızlar gezinirken dikkatimi çekti hamilelik için uğraştığım günler aklıma geldi 1,5 yaşında oğum var bende salatı tefriciye okudum daha bitirmeden hamile kalmıştım vede beraberinde meryem suresini dinledim hergün netten..Allah büyük kızlar dua önemli..
Kaç defa okudunuz salat-ı tefriciye

ben de gittim hastaneye pkolusun ddi ama bilmiyorum ki 2 yıllık evliyiz ve bildiğim ve önerdiğim bişe daha var bursada oturuyorum ve yine yaşadım arkadaşımın eltisinin çocuğu olmuyodu hastanede 2,5 yıl gitti geldi sonra 6 aylık bi tedavi uygulamışlar daha rahatsızlanmış kist yokken rahimde ilaçlardan dolayı kist olmuş bizim bi deva lokman var bursada ona götürmüş arkadaşım an fazla iki ay demiş bir kavanoz bal be bir bitki çayı ilk ay vücudun temizlenicek çok fazla kanaman olabilir demiş doktor 2. ay hamilesin inşallah ve aynen de öle oldu ikinci ay hamile vedeeeeee ikiz yaniii hayırlısı ben de gittim içiyorum ümitliyim arkadaşım götürdü konuştuk hormon testi sonuçlarımı gösterdik inşallah ya inşallah RABBİM herkese versin hayırlı evlatt
Merhaba acaba bu bahsettiğiniz hekim kim ben de bursada yaşıyorum 1 düşük 1 negatif tüp bebek denemem var bi çare arıyorum yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar okuyanlar sonuçlarını yazabilir mi acaba bende başladım bugün 11. Günüm faydasını gören var mı inşallah

Arkadaşlar okuyanlar sonuçlarını yazabilir mi acaba bende başladım bugün 11. Günüm faydasını gören var mı inşallah

merhaba canım ben okumaya başladım 21. günde hamile olduğumu öğrendim tabi öncesinde doktor kontrollerini yaptırdık geriye okuyup dua etmek kalmıştı çok şükür rabbim nasip etti. Tilavet secdesini de yapmayı unutmayın ben su ve hurmaya okudum her gün 1 adet Rabbim isteyen herkese nasip etsin diye de dua ediyorum her gün.

X