Meryem suresi okuyup hamile kalmak

merhabalar canım:KK3: hergün 1 meryem suresi okuyosun...41 günde bitiyo....eger adet olursanda senın yerine baskası okuyo ve 41 tamamlanıyo...tilavet secdesini istersen enson yap secdeyi ,istersen her okudugunda yap sen bilirsin....

aminnnnnnnnn:KK16:

Canim en son 41 tane tilavet secdesimi yapiyoruz yoksa 1 tanemi

bişey sormak istiyorum meryem sürsinin 7gunundeyım ama ben secde olayını bılmıyordum yenıdenmı baslamam lazım?

cok sağol cnm benım ozmn bn sımdıden baslım yapmaaya

ne demek canım .ben de başladım 13 gün oldu 58.ayetten sonra yapıyorum ben .çok araştırdım bazıları 41 gün sonra 41 kere tilavet secdesi yapıyormuş.yapamadıklarının hepsini yapıp sonra her okuyuşundan sonra yaparsan da sorun olmaz diye biliyorum.

bende başladım okuyorum...başlayıpta hastalanınca okuyaman arkadaşlar 1veya 2 gün ben okuyabılırım..hasta olmazsam eger...

bu mübarek cuma günün hürmetine Allahım okudugum meryem suresinin hürmetine sen duamı kabul eyle anne olmayı nasip et hayırlısı ile en yakın zamanda esimide baba yapmayı insallah.

ben bugün baslıyorum kızlar insallah vesilem olur burda hamileyim di:21::21::21:ye bagırırımmmmmmmmmmmmm

Her ay her ay ağlayıp durmaktan, bebek almıyor musunuz daha sorunlarından öyle bunaldım ki.. Bazen diyorum iyi ki inançlıyım, dönüp derdimi rabbime dökebiliyorum.. Sizlerin de bu imtihanın farkında olmanız çok sevindirdi beni. Rabbim yuvalarımızı bebek kokusundan mahrum etmesin inşallah. .

Her ay her ay ağlayıp durmaktan, bebek almıyor musunuz daha sorunlarından öyle bunaldım ki.. Bazen diyorum iyi ki inançlıyım, dönüp derdimi rabbime dökebiliyorum.. Sizlerin de bu imtihanın farkında olmanız çok sevindirdi beni. Rabbim yuvalarımızı bebek kokusundan mahrum etmesin inşallah. .

senı çok ıyı anlıyorum arkadaşım..bır gün arkadaşımın bebek mevludune gııtım..bebegı herkes kucagına alıyor..çok düşündün alsammı almasammı dıye ..orada bulunana bı bayan bebegı tutabılırmısın dıye sordu..yalnız becerıp beceremeyecegımı..ben kımın bebegıne ne yaptım ne yapabılırım..sonra kadın senın bebegın yokya tutmayı bılmezsın dedı..çok üzüldüm..şimdi kımsenın mevludune gıtmıyorum...

Rabbim ol der ve oluverir muhakkak ki buda bizlerin sınavı rabbim sabırla şükürle atlatmayı nasip etsin bende başladım Meryem suresini okumaya bugün 4 gün Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin ben beş aydır istiyorum o bile beni çok etkiledi rabbim uzun zamandır bekleyenlere de Bi an önce nasip etsin.:emir_bebek:

bayanlar bende camıye gıdıyorum kuran ogrenmeye bende dahıl 5 kişi bebek ıstıyorum hocamız 41 yasın ve Meryem suresının 40... ayetine kadar okucagımızı soyledı...bakalım bızde bugünden başlıyoruz...allah herkese nasıp eder ınsallah bıde çakşır otu cok faydalıymış onada baslıcaz

ortak hatmimize destek lütfen arkadaşlar :)
başlık: Ramazan hatmine var mısınız

X