Meryem suresi okuyup hamile kalmak

henüz daha içmedim canım ama kağıda yazdım zemzem suyunun içine attım inş silinince yazılar içerim ama yakın zamanda silinecek gibi değil. denemekte fayda var artık ne duyarsam deniyorum.

Allah gönlüne göre versin canım ya inşallah olur. Kaç gün oldu yazalı? bide normal kağıda tükenmez kurşun nasıl kalemle yazmam gerek?

Allah gönlüne göre versin canım ya inşallah olur. Kaç gün oldu yazalı? bide normal kağıda tükenmez kurşun nasıl kalemle yazmam gerek?
amin canım inş. rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş. kurşun kalemle yazdım canım tükenmez çıkmaz diye ama sen başkasına yazdır istersen başkasının duası daha makbulmüşya ondan bende keşke başkasına yazdırsaydım dedim sonrasında ama herkese dillendirmek istemediğim için kendim yazdım 10 gün falan oldu yazalı.

amin canım inş. rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş. kurşun kalemle yazdım canım tükenmez çıkmaz diye ama sen başkasına yazdır istersen başkasının duası daha makbulmüşya ondan bende keşke başkasına yazdırsaydım dedim sonrasında ama herkese dillendirmek istemediğim için kendim yazdım 10 gün falan oldu yazalı.

Anladım canım tamam bende denicem inşallah olur yaa duysun Rabbim sesimizi hakkımızda en hayırlısını versin bizlere

konu sahibinden helallik istiyorum evvela.birbirinden güzel esma-ül hüsnaları hergün birini okuyacak şekilde bzmle zikretmek isterseniz sizleri de rabbimizi daha çok zikretmek için aramıza bekleriz.Allah dualarımızı kabul etsn.semaya açtığımız ellerimizi boş bizleri boynu bükük bırakmasın..inanıyorum ki ne kadar çok yakarış o kadar çok kabul bulunan dua

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/hanimlar-gonuller-bir-olsun.778582/page-248

Arkadaşlar meryem süresne başlayacam ama nasıl yapılavağını bilmiyorum. Öncesinde aonrasında herhangi bi namaz kılmak gerekli mi? Suya veya başka bişeye üfleyecek miyim? Sure 98ayetten olusuyor hepsini mi okumamız gerekli

Arkadaşlar meryem suresini nasıl okuycaz öncesinde namaz kılmak gerekiyor mu. Detaylı bilgi verir misiniz

Canım meraba. Ben kendi okuduğum gibi anlatayım evet meryem suresinin tamamını 41 gün boyunca ara vermeden okuyorum adet döneminde annemle eşine okuttum bittiğinde bir secde var ,tilavet secdesi onu da yapıyorum ben her seferinde bir bardak suya okuyup ufleyip hergun iciyorum bu şekilde inşallah anlatabilmisimdir eğer aklına takılan bisi olursa sorabilirsiniz canim Rabbim tez zamanda versin mucizelerimizi inşallah senin sorunun ne . ne kadar suredir bekliyorsun
Arkadaşlar meryem süresne başlayacam ama nasıl yapılavağını bilmiyorum. Öncesinde aonrasında herhangi bi namaz kılmak gerekli mi? Suya veya başka bişeye üfleyecek miyim? Sure 98ayetten olusuyor hepsini mi okumamız gerekli

canım başlamadan önce hacet namazı kılınıyor diye biliyorum. ben yapıyordum sonra yarım kaldı :KK43:

kızzlar enson 22 temmuzda adet gördüm 30 temmuzda hsg filmi çekildi 2 gün kanamam geldi ve o gün bugündür adetim gelmiyor 2 kez test yaptım negatif çıktı folik asit ve coraspirin içiyorum onlarmı getirmiyor acaba dünde 1 damla kahverengi leke ve minnacık pıhtı geldi bugunde damladan bile az kahverengi leke geldi adetimmi geliyor acaba ama hiç böyle olmazdı lekelenme olurdu ama böyle gnde 1 damla 1 damla olmazdı çok olurdu snrada zaten adetim başlardı 2 güne :KK43: benzer durumla karşılaşan varmı yardımcı olurmusunuz.

Bende gecen yil ağustos ayında okudum ve eylülde hamile olduğumu öğrendim. Rabbim büyük. Hep ondan istedim ve cevapsız bırakmadı. 1.5 sene üstüne oldu canım kizim şükürler olsun

Bende gecen yil ağustos ayında okudum ve eylülde hamile olduğumu öğrendim. Rabbim büyük. Hep ondan istedim ve cevapsız bırakmadı. 1.5 sene üstüne oldu canım kizim şükürler olsun
Ya bnde ck
Bnm 23 olcak bugünle beraber ve regl olmama 3 gun var esimle cok ümitliyiz inşallah verir rabbim ...

Bende meryem suresi okuduktan bi ay sonra hamile olduğumu ogrendim suan 28 haftalik gebeyimm ins bi kizim olacakk rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu...
Amin inşallah cnm . bnde okuyorum Salı günü olmam gerekiyo inşallah olmaz. Çok ümitliyim . sebep olursa meryem suresi allahin izniyle tabi kizim olrsa adini meryem koycaz....

Merhaba arkadaslar
Bana kocaman umut oldunuz Allah hepinizden razı olsun. Bende Meryem suresine basliyacam reglimin 4.günü biter bitmez baslıyacam. 3.klomen ne olur bana da dua edin

Mrb.amin cumlemizden insallah.cnm.kalbinden oku ve inanarak oku.insallah rabbim hayrli bi evlat verr
Amin canım her isteyene insallah.
Bide kafam karıştı google bakıyorum farklı burda herkes farklı açıklamış tam olarak nasıl olacakbilen rica etsem acıklarmı .

Amin canım her isteyene insallah.
Bide kafam karıştı google bakıyorum farklı burda herkes farklı açıklamış tam olarak nasıl olacakbilen rica etsem acıklarmı .
Bn su anda okuyorum cnm 31 oldu ve adetm su an geckti insallah onun faziletyle ve rabbimin iznyle hamileym daha belli değil ama bn hissediyorum. Anlatym bn nasl yaptm her gün okuyup bir bardak suya ufluceksin. 41 gün boyunca en sonundada bi namaz vardi su anda hatrlamyrm ama öğrenim ☺sana da sylerm o suyun çoğunu sen iciceksin azckta eşine icir. Istrsen ve namazlarda sonlarnda elini acip hz.zekerriya nin duasi var onu okucaksn

X