Meryem suresi okuyup hamile kalmak

beyazlim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2012
3.628
49
Arkadaslar selam

aranizda meryem suresiyle hamile kalan var mi?

veya denemk isteyen ama yapmayan,

veya yakinindan vs bunu duyan?

bana dün bir akrabam dedi,yap dene Allahin izniyle hamile kaliyorlarmis.

lütfen paylasirmisiniz bilgilerinizi benimle

dünya dua üstüne kurulu derler okumaktan zarar gelmez denemektende öyle

ben kendim denemedim ama kadınlar kulübünde meryem suresini okumaya başlayınca hamile kalan okudum

sende oku inşallah dileğin olur ve bebeğine kavuşursun

dünya dua üstüne kurulu derler okumaktan zarar gelmez denemektende öyle

ben kendim denemedim ama kadınlar kulübünde meryem suresini okumaya başlayınca hamile kalan okudum

sende oku inşallah dileğin olur ve bebeğine kavuşursun

Amin amin baslamak istiyorum hayirlisiyla

Banada soylediler okuyacagim ozellikle persembeyi cumaya baglayan gece oku dediler onun secdesi var canim
tilavet secdesi onu mutlaka yapmalisin unutma netten iyi arastir

bende duydum canım çok iyi geliyomuş allah inşş nasip eder :26:

41 gün boyunca okunacakmış ben öyle yapıyorum bugün 34 gün oldun az kaldı hayırlısyla her gün okuyorum :KK68:

bide ben ramazan ayında 4 cuma üst üste 1000 defa ya evvel okudum ayrıca 707 kez ya varis okudum...illa ki ramazan ayın da okunacak diye bi kuralı yok

şimdi meryem suresini bitirip 4444 kez salat-ı tefriciye okuyacağım bu dua da çok iyi geliyomuş :KK34: yer gök dua üstüne kurulu rabbim inşş emeğimizin karşılığını verir

uamrım işine yarar canım :KK34:

Kur'an okuyan veya dinleyen bir kimse, 14 yerde bulunan, secde âyetlerinden birini okursa veya duyarsa, secde etmesi gereklidir (Hanefi mezhebine göre vaciptir).
Tilavet secdesi yapmak için abdestli olunulur ve de kıbleye yönelinir.
Daha sonra niyet edilir (Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).
Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).
Secdede en az 3 kerre "Subhane rabbıyel'A'la" denilir.
Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.
Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Sûresinin 285. âyetindeki "Semi'na ve ata'na ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr" ayeti celilesi okunarak eller yüze sürülür.
Bu şekilde tilavet secdesi yapılmış olunur.

bende duydum canım çok iyi geliyomuş allah inşş nasip eder :26:

41 gün boyunca okunacakmış ben öyle yapıyorum bugün 34 gün oldun az kaldı hayırlısyla her gün okuyorum :KK68:

bide ben ramazan ayında 4 cuma üst üste 1000 defa ya evvel okudum ayrıca 707 kez ya varis okudum...illa ki ramazan ayın da okunacak diye bi kuralı yok

şimdi meryem suresini bitirip 4444 kez salat-ı tefriciye okuyacağım bu dua da çok iyi geliyomuş :KK34: yer gök dua üstüne kurulu rabbim inşş emeğimizin karşılığını verir

uamrım işine yarar canım :KK34:

Allah kabul etsin canım bu yaptıklarının hepsini duydum yer gök dua üstüne Çok iyi gelecek tabii vakti gelince olacak

Kur'an okuyan veya dinleyen bir kimse, 14 yerde bulunan, secde âyetlerinden birini okursa veya duyarsa, secde etmesi gereklidir (Hanefi mezhebine göre vaciptir).
Daha sonra niyet edilir (Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).
Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).
Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.
Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Sûresinin 285. âyetindeki "Semi'na ve ata'na ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr" ayeti celilesi okunarak eller yüze sürülür.

aşkım cok saol ama o duları bı bulmak lazım:44::44::44:

Allah kabul etsin canım bu yaptıklarının hepsini duydum yer gök dua üstüne Çok iyi gelecek tabii vakti gelince olacak

amiiiiin canım allah çok büyük biz görevimizi yapalım da gerisi rabbime kalmış o ne zaman nasip ederse o zaman olacak allahın izniyle :KK16::KK16:

canım bu meryem suresini okuyup bitirdikrten sonra mı yapılması gerek:26: yoksa okumaya başlamadan önce mi :44::44:

eğer okumadan önceyse ben yapmadım sonra diye biliyodum :18:

ben varım
7 ay denedik olmadı
hormon sorunum yüzünden olduğunu öğrendik
tedaviye başladık doktor 1 yılda falan ancak düzene girer dedi
ben o ay başladım meryem suresine
41 gün okuyacaktım ki bitirmeden hamile olduğumu öğrendim
şu an oğlum kucağımda 2,5 aylık :nazar:
allah isteyen herkese nasip etsin

canım bu meryem suresini okuyup bitirdikrten sonra mı yapılması gerek:26: yoksa okumaya başlamadan önce mi :44::44:

eğer okumadan önceyse ben yapmadım sonra diye biliyodum :18:

Meryem sûresinin 58. ayetini okurken yapacaksın canım netten araştırda bak

ben de okudum ve üzerine adet görmedim.forumda bu konu çok gerilere düşmüş anca buldum.bence isteyen herkes okumalı.rabbim çok büyük.o herseye kadirdir.ancak meryem suresi bi vesile.şükürler olsun ki dualarımı kabul etti.ve bu vesileyle 41 gün okuduktan sonra adet görmeden hemen hamile kaldım.şükürler olsun sana yarabbim

beyazlim canim bu topigini yeni gördüm:KK53::KK53::KK53:

bitanem sen cok inanacli bi kizsin oku insaallah rabbim dualarinin karsiligini verecek hayirlisiyla....:KK16::KK16::KK16:

X