Meryem Suresi (2019 da anne olmak isteyenler) Buyrun

Özlemini yaşadığımız bebeklerimize kavuşmak için, meryem suresi okuyalım .

Dua'mız 41 Meryem Suresi

DUA SIRASI : Safsarisin Safsarisin

1 Safsarisin Safsarisin
2 U umuut19
3 BilgeUfuk BilgeUfuk
4 C Cikilop1
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen. Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

2 gün mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.
KALAN : 31

Hadi ya benimde durumlar karisti gecikmenin 5.gun 2.30 iken kan degerim bugun 8 gundu 0.87 dusmus sanirim adet kapida gelecek aya yeni umutlar insallah rabbim tez vakitte nasip eder tum bekleyenlere
Insallah insallah arkadasim benim bugun gecikme + adet sokturucu ilac kullanımı falan derken 2 ay gecikmis oldu
En son 12 ocakta adet olmustum :KK43: boyle gecikince insan nasil umutlanıyor iste 1 umut kuzum yine gecen ay test yapmakla geçti 2.30 da insani merak ettiren bir sonucmus :KK43:

Insallah insallah arkadasim benim bugun gecikme + adet sokturucu ilac kullanımı falan derken 2 ay gecikmis oldu
En son 12 ocakta adet olmustum :KK43: boyle gecikince insan nasil umutlanıyor iste 1 umut kuzum yine gecen ay test yapmakla geçti 2.30 da insani merak ettiren bir sonucmus :KK43:
Bende en son ocak 19da oldum sat 28 subat gozukuyordu gelen giden olmadi cok umutlanmstm doktorum daha gormedi sonucu eger yoksa sokturcu ve adetin 3.gunu hormon dedi alt muaynede bugun kist yok miyom yok yumurtaalarin dolu dolu gayet guzel ama gebelk gozukmuyor dedi arkadaslarmda 1 hafta daha bekle oyle ic sokturucuyu belki gec yumurtlama olmustur gec dollenmedir diyor

Merhaba kızlar yeni gördüm benide eklemişsiniz.Hayırlı olsun inşallah sağlık, ve hayırla hepimize Rabbim nasip eder bebegimizi. Topik devam ediyormu Safsarisin Safsarisin

Hadi ya benimde durumlar karisti gecikmenin 5.gun 2.30 iken kan degerim bugun 8 gundu 0.87 dusmus sanirim adet kapida gelecek aya yeni umutlar insallah rabbim tez vakitte nasip eder tum bekleyenlere
Yaa keskee hamis haberini alsaydik ablam. Hayrlisi olsun hakkinda insallah❤

Günaydın kızlar, bana okumamıza gerek yok iki kez 41ledim 🙈 ama ben imkanım oldukça size destek olmaya çalışabilirim kabul ederseniz

X