Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

MLKn MLKn canım istediğin bi vakitte gece veya gündüz maneviyatının yüksek olduğu bi zamanda elini karnına koy ve dua ederek Meryem suresini duala inşaallah :) Rabbim bu ay sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin sana ❤️

Nasıl gidiyo hamişlik yaklaştı Doğum iyice heyecan var mı ? Bebiş nasıl ?
İyi sayılırız kuzum heyecan dorukta valla..
Ufak tefek sorunlarımız var Doğum Ankara’da olacak. Bilmediğim yabancı yer ya onun stresi var. Öyle işte kuzum..
Siz ne yapıyorsunuz bakim isim falan buldunuz mu senin nasıl gidiyor hamişlik :)

İyi sayılırız kuzum heyecan dorukta valla..
Ufak tefek sorunlarımız var Doğum Ankara’da olacak. Bilmediğim yabancı yer ya onun stresi var. Öyle işte kuzum..
Siz ne yapıyorsunuz bakim isim falan buldunuz mu senin nasıl gidiyor hamişlik :)
Öyle mi bende Ankara’dayım kuzum hangi hastanede olucak ? Stres yapma hemen sarar seni Ankara :):) Afra koyucaz ismi inşaallah.. elhamdulillah iyi gidiyo arada bi kasılmam oluyo o kadar erken Doğum riskini atmaya çalışıyorum bende:)

MLKn MLKn canım istediğin bi vakitte gece veya gündüz maneviyatının yüksek olduğu bi zamanda elini karnına koy ve dua ederek Meryem suresini duala inşaallah :) Rabbim bu ay sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin sana ❤️
@Rb4
Kuzum kayınpedere geldik telefonumun şarjı bitti burda kalıcaz şarjda yok eşimin telefonundan girdim şimdi... Herkese çok tşk ederim bana nasıl yapacağımı anlatır mısın

Öyle mi bende Ankara’dayım kuzum hangi hastanede olucak ? Stres yapma hemen sarar seni Ankara :):) Afra koyucaz ismi inşaallah.. elhamdulillah iyi gidiyo arada bi kasılmam oluyo o kadar erken Doğum riskini atmaya çalışıyorum bende:)
Hiç sorma kuzum hastanenin adını andıkça ürperme geliyor :KK70:
Zekai tahir de olacak günler geçmesin diye bakıyorum valla :KK34:
Adıyla yaşasın minik inşallah kuzum❤️
Kasılmalar bana 16. Haftadan beri oluyor ama doktorum normal dedi. Senin çok sık mı oluyor?

Merhabalar kızlar:)

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/2019-bekle-bizi-d.1085209/page-1483#post-58891100

Bu topikte Bir araya gelmiştik:) Şimdi Listemizde Son 10 Kişi kaldı. Bizlerin de anneler kervanına girebilmemiz için Zeyah3917 Zeyah3917 arkadaşımızın önerisiyle ,Ovulasyonu yaklaşan arkadaşımız için bir olup Meryem Suresi okumak için bu topigi kurmuş bulunduk:)

Kurallar:

- Sadece Ovulasyonu yaklaşan ( Listedeki ) arkadaş (lar) ımız için okunacak.

- Kişi başı 1 Meryem Sûresi alınacak

- Okuyacak kişi sayımız az ise çevremizden yardım isteyeceğiz :nazar:

- Okumayanlara Okunmayacak..!!
Niyetimiz :

Ya Rab! Niyet eyledim senin Rızan ile x arkadaşımızın hayırlı sağlıklı bir evladının olması için Meryem suresi okumaya ❤

Kızlar Özellikle Hamile arkadaşlarımızdan yardım istiyoruz :anneadayı:

Katılacak olanlardan Allah razı olsun :KK36:
Kuzum inşallah Allah gönlünüzden geçeni en kısa zamanda yaşatsın ne zamana kadar okumamız gerek ?

@Rb4

Kuzum kayınpedere geldik telefonumun şarjı bitti burda kalıcaz şarjda yok eşimin telefonundan girdim şimdi... Herkese çok tşk ederim bana nasıl yapacağımı anlatır mısın
Kuzum elini karnına koy Peygamber efendimize bütün peygamberlere ve ashablarına gönder sonra da içinden nasıl geliyorsa duanı et çekebilidiğin zikirleri çek ve iste en güzelden en iyisini

Hiç sorma kuzum hastanenin adını andıkça ürperme geliyor :KK70:
Zekai tahir de olacak günler geçmesin diye bakıyorum valla :KK34:
Adıyla yaşasın minik inşallah kuzum❤️
Kasılmalar bana 16. Haftadan beri oluyor ama doktorum normal dedi. Senin çok sık mı oluyor?
Bende orda yapıcam canım inşaallah stres yapma kendine Türkiye’nin en iyi kadın Doğum hastanesi bütün uzmanlar orda hiç sıkıntı yapma Rabbim en güzel ve sağlıklı şekilde nasip etsin doğumunu inşaallah bazen her gün oluyo bazen aradan bi kaç gün geçiyo çok sık değil bi günde ikinci kez olmuyo çok şükür

X