Meryem ana otu hakkında her şey bu topikte...

Merhaba

Merhaba canim konunun uzerinden uzun süre geçmiş ama ben bisey sormak istiyorum bu ot ostrojen hormonu salgiliyomusya sorun sadece kadinda oluncami faydasi goruluyo yoksa erkekteysede oluyomu bide sorun erkekteyse otu o mu tasiyo bilgi verirsen sevinirim

Canim bu ot hanimlar icin.este sorun olsa bile hanim takmali.o bi vesile sonucta.veren rabbim.ben herkese öneriyorum tüp bebek yaltirdim onda bile taktim.arkadasimda tüp bebek yapti oda takti.yani herkeste olurmu bilmem ama o vesile iste :)

hatibuliçin sagol canim bebisini güle güle büyüt insallah Allahim hakkimizda hayirlisini versin post: 42361667 .!.:
Canim bu ot hanimlar icin.este sorun olsa bile hanim takmali.o bi vesile sonucta.veren rabbim.ben herkese öneriyorum tüp bebek yaltirdim onda bile taktim.arkadasimda tüp bebek yapti oda takti.yani herkeste olurmu bilmem ama o vesile iste :)
Cevap verdigin ivin

Kızlar bana bu otu getiren kisi sabahlari toz haline getir süte karıştırıp iç dedi öyle mi yapmak lazim ? bir de ovulasyon sonrasi içilir mi ki?

Merhaba öncelikle bebeğin hayırlı olsun galiba ikinci bebek Meryem Ana otunu üzerinde nasıl taşıdın anlatır mısın otun üzerine Meryem süresi falan okudun mu banyo yaparken falan çıkardın mı mesela biraz açıklar mısın

Ikincisi kendiliginden oldu meryem otunu tasimadim ilki tup bebekti bi beze sardim meryem suresi okudum hergun.sadece banyoda cikardim

Canım ama çikolata kistleri o kadar önemli değil ki
Bi arkadaşımın da vardı belki hamile kalamam diyordu ama evlendi hemen hamile kaldı
kiminde olumsuz etki etmezken kiminde 3ediyor nasip meselesi cnm. ben 4 senedir uğraşıyorum 3 kere tüp bebek bile denedim elde var sıfır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…