merhaba

gramerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
10
0
44
merhaba arkadaşlar.bende aranıza yenı katıldım.bısı sormak ıstıyorum ben 1 senedır evlıyım su 3 aydır afedersınız ama ilişkiden sonra yıkanırken yanma oluyo ve bır kac gun suruyo taharetlenırkende yanma oluyo.bana yardımcı olursanız sevınırım

Hoşgeldin..
Idrar yolarinda iltihap olabilir yada ilişki alişma dönemi seni korkutmak istemem ama bu belirtilerim varken 3.5cmkistim çikti ilaçla yokedildi şükür yanmalarimda geçti..
Acaba ilişki sirasinda geriilyormusun o da yapabileceğini düşünyorrum bence doktora git ihmal etme nasil izdirap verir bilirim

bende de 2 ay felan oldu sanırım o ara üşütüodum donra dikkat ettim kendime çok şükür şuanda yok..

canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.

canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.

canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.yınede kıst olma ıhtımalı varmıdır acaba

eğer ilişkide kendini kasıyosan tahriş oluyodur bendede aynen öyleydi.zannettimki hep böyle devam edecek.ben kendimi kasıyordum ilişkiye girerken vede tahriş oluyordu.oyururken.wc de falan hep acıyordu....

yok aslında kasmıyorum ılışkı sırasında hıcbısı yok sonradan yanma oluyo.acaba cıldıyecıyemı gıtmem gerekıyo yoksa kadın doktorunamı?

canım bence jınekologa git benımde 2 aydır iliskıden sonra yanma oluyodu rahım agzında yara var dedı dr ama önemlı bişey deyılmiş ilacla tedavi edıcez dedi

canım bence jınekologa git benımde 2 aydır iliskıden sonra yanma oluyodu rahım agzında yara var dedı dr ama önemlı bişey deyılmiş ilacla tedavi edıcez dedi

beyzacım senınkıde benımkı gıbı 2-3 gun surup gecıyomuydu yanı bırdahı ılışkı olana kadar olemı

beyzacım senınkıde benımkı gıbı 2-3 gun surup gecıyomuydu yanı bırdahı ılışkı olana kadar olemı

evet canım oyle oluyor bıdahakı ılıskıye kadar olmuyor tuvalaetini yapınca iliskıden sonra yanma oluyor yani spermler asagı dogru akınca banyoda veya tuvalette oda yakıyor aynı sorunu yasıyoruz sanırım

bende ilk 5ay oldu o su değdiremiyordum alev alvdi valla,

dr gittim vajina girişinde tahrişlenme tabiki kendimi sıktığım için şimdi sorun yok eğer kasıyorsan zaten ilişkidede girişi bi acıyor sonrada orası tahriş oluyor

canım bence senin idrar yollarında iltihap var yada ilişkiden dolayı ..bence biran önce git bir doktora kadın doğuma

kısslar bende 10 aylık ewlıım 1 aydır bendede oluyordu bugun dr gıttım dedıkı vajınal enf tedavı olmamıs o ndan ılac ve fıtıl verdı adet sonrası kont gel bakalım dedı

grammerr canım öncelikle aramıza hoşgeldin.sorunun cevabına gelince : aynı olay bendede vardı yanma ve kaşıntı olarak.bende iltihap ve mantar başlangıcı çıktı.kadın doğum doktoruna gittim.bana fitil verdi ve hap verdi.hap bir tablette dört adet vardı.ikisini hemen içtim iki ilacıda bir ay sonrasında içiyorsun.fitilide bitene kadar her akşam kullanıyorsun.bunları kullandıktan sonra arasıra problemim oldu. şimdi gayet iyiyim.tuvalette çıkarken çok feci bi yanmam vardı.anlatamam sana.gözümden yaşlar geliyordu.çok şükür şimdi iyiyim.öncelikle bi doktora görün derim ben sana.bu arada ilaçların adını hatırlıyamadım yoksa yazardım sana.geçmiş olsun canım .sakın ihmal etme.

teşekkür ederim canım.bazı arkadaslar jınekologa gıt dıyo jınekologla kadın dogum doktoru aynı mı oluyo.hayatımda hıc kadın hastalıkları ıcın doktora gozukmedımde.

evet canım ikiside aynı şey yani kadın doğumcu bende oyanmalardan yaşıyorum ama sanırım benimki ilişki sırasında kuruluk oluyo ondan kaynaklandıgını düşünüyorum sürtünmeden dolayı tahriş oluyo ama bende henüz dr'a gitmedim nasıl geçer bilmiyorum geçmiş olsun

tesekkur ederım meryem benımkınde kuruluk yokta sonrasında oluyo sanada gecmıs olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…